x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Peugeot 308 w filmie Luca Bessona „Lucy”

08.08.2014, 18:30 przez Bogusław Korzeniowski

Peugeot 308 w filmie Luca Bessona „Lucy”

Samochód Roku 2014 pojawia się w międzynarodowej produkcji filmowej w swojej pierwszej roli, u boku Scarlett Johansson i Morgana Freemana, grających główne role w najnowszym filmie Luca Bessona, „LUCY”, który w najbliższym czasie pojawi się w polskich  kinach. Film opowiada historię młodej studentki, której zdolności intelektualne rosną w nieskończoność na skutek splotu okoliczności niezależnych od jej woli. Dzięki temu zaczyna wykorzystywać cały potencjał swojego mózgu i zyskuje nieograniczoną moc…

KINO WŁAŚNIE ZYSKAŁO NOWĄ MUZĘ

Po przebojowej serii „Taxi” (premiera w 1998 r.) i obrazie „72 godziny” (3 Days to Kill), z Kevinem  Costnerem w roli głównej, który gościł na ekranach kin w marcu tego roku, znany  francuski reżyser już po raz trzeci uczynił honor samochodowi marki PEUGEOT, powierzając mu jedną z ról w swoim filmie. Model Peugeot 308, który od swojej premiery rynkowej w 2013 roku znalazł już ponad 138 tys. nabywców, w naturalny sposób odnalazł się w produkcji z gatunku science-fiction. Tytułowa Lucy siada za kierownicą PEUGEOT 308, aby wziąć udział w zapierającym dech w piersiach pościgu ulicami Paryża. Samochód z lwem na masce po raz kolejny pokazał swoje niezrównane właściwości jezdne, dynamikę i doskonałe trzymanie się drogi, z pełną prędkością pokonując słynną „rue de Rivoli”.

25 lipca miała miejsce premiera filmu „LUCY” w Stanach Zjednoczonych, od 15 sierpnia obraz będzie można zobaczyć na ekranach kin w Polsce, a następnie w kolejnych 50 krajach.

Podobne artykuły

Aktualności
Peugeot 308 SW już jest w ofercie
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Peugeot 308 – król roku 2014
2 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.