x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Seat Toledo All Inclusive

11.08.2014, 21:46 przez Bogusław Korzeniowski

Nowy SEAT Toledo to połączenie doskonałego stylu, funkcjonalności i zaawansowanych multimediów w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki przestronnemu wnętrzu i bagażnikowi o pojemności 550 litrów, Toledo jest znakomitym wyborem dla całej rodziny.

Teraz SEAT oferuje do modelu Toledo bezpłatny pakiet All Inclusive, który obejmuje:

- 4 lata gwarancji,

- 4-letni pakiet serwisowy, a w nim - prace przeglądowe zgodne z planem serwisowym, wymianę oleju, świec zapłonowych oraz filtrów, kontrolę i wymianę przednich i tylnych kloców oraz tarcz hamulcowych, a także wymianę zużytych piór wycieraczek.

Pakiet All Inclusive daje gwarancję, że zużyte części zostaną zastąpione wyłącznie oryginalnymi częściami SEAT-a, a wszystkie prace zostaną wykonane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi przez wysoko wykwalifikowanych fachowców zatwierdzonych przez SEAT-a.

SEAT Toledo z pakietem All Inclusive to nie tylko wzór elegancji, ale także jakość w korzystnej cenie - model ten dostępny jest w ofercie kredytowej za jedyne 499 zł miesięcznie!

Dynamiczny charakter auta wspierają wydajne i ekonomiczne silniki TSI lub TDI, a także manualne lub dwusprzęgłowe skrzynie biegów DSG. O jego solidności świadczy gwarancja na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). Bezpłatne przeglądy, wymiany i części dostępne są w ramach pakietu serwisowego przez 4 lata lub 60 000 km.

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test Seata Leon ST – sportowy styl kombi
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Seat Leon 180 KM – sportowe ubranko Golfa?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.