Wystartowała współpraca Nissana z Ligą Mistrzów

13.08.2014, 10:49 przez Paulina

Od meczu o Superpuchar UEFA 2014 oraz inauguracji programu Engineers of Excitement swoja współpracę z Ligą Mistrzów rozpoczęła firma Nissan. O trofeum na stadionie Cardiff City walczył Real Madrid CF i Sevilla FC. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny z Madrytu. Oba gole zdobył Cristiano Ronaldo.

Nissan ruszył także z akcją „Ekscytujące innowacje”, który ma zapewnić emocje zarówno na boisku, jak i poza nim, oraz zwiększyć intensywność przeżyć kibiców obserwujących najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie w Europie. 

W związku z tą inauguracją Nissan ogłosił, że nawiązał również współpracę 
z trzykrotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA Andrésem Iniestą oraz kapitanem drużyny Paris Saint-Germain i reprezentacji Brazylii Thiago Silvą. Gwiazdy futbolu będą ambasadorami Nissana przy Lidze Mistrzów UEFA i odegrają kluczową rolę w nowej kampanii reklamowej firmy, która rozpocznie się już w tym miesiącu. 

Superpuchar UEFA jest dla Nissana pierwszym doświadczeniem ze współpracy partnerskiej z UEFA, dlatego bardzo cieszymy się z naszego zaangażowania w organizację tego prestiżowego meczu. „Innovation that excites” to motto Nissana, a celem naszej współpracy z UEFA jest wspólne przesunięcie granic oraz tworzenie prawdziwych innowacji i zapewnienie ekscytujących przeżyć kibicom z różnych krajów – powiedział Bastien Schupp, wiceprezes ds. marketingu Nissan Europe. 

Jedną z akcji Nissana i UEFA na rzecz fanów futbolu z całego świata było przekazanie 600 bezpłatnych biletów lokalnym młodzieżowym klubom sportowym. Dzięki temu gestowi dzieci z całej Południowej Walii mogą, wspólnie z rodzicami, obejrzeć mecz o Superpuchar UEFA, nie ponosząc żadnych kosztów. 

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.