x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Wkład Mitsubishi w poprawę sytuacji ekonomicznej

26.08.2014, 16:17 przez Paulina

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku, tworząc dzięki temu 400 nowych miejsc pracy w dziale sprzedaży, dziale technicznym oraz w siedzibie głównej firmy Colt Car Company (CCC), będącej oficjalnym dystrybutorem modeli Mitsubishi w Wielkiej Brytanii. Z danych opublikowanych przez brytyjskie Stowarzyszenie Producentów i Sprzedawców Samochodów SMMT (Society of Motor Manufacturers and Traders) wynika, że oddział ten zanotował wzrost o 32 procent w stosunku rok do roku. 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Brytyjska firma zawdzięcza swój sukces sprzedażowy wartym 20 milionów funtów inwestycjom w działania marketingowe, mające na celu wsparcie debiutu rynkowego oczekiwanego modelu Outlander PHEV. Ten przełomowy samochód jest obecnie najlepiej sprzedającym się modelem objętym rządowym programem dopłat do aut elektrycznych, stanowiąc 43 procent wszystkich pomyślnie zrealizowanych wniosków. Elektryczne Mitsubishi Outlander PHEV typu plug-in hybrid zużywa 1,9 litra paliwa na 100 kilometrów i emituje zaledwie 44 gramy CO2 na kilometr.

Plan rozwoju

Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: Przygotowujemy się do wejścia w etap długoterminowego rozwoju, w związku z czym rekrutujemy nowych pracowników i inwestujemy w szkolenia oraz oferujemy wsparcie dilerom. Nasz oddział notuje doskonałe wyniki dzięki wprowadzeniu na rynek nowych modeli oraz wdrożeniu skutecznego planu rozwojowego na najbliższe pięć lat.

Podobne artykuły

Aktualności
Znakomity pierwszy kwartał Mitsubishi!
brak komentarzy
Aktualności
Zlot Mitsumaniaków w okolicach Lublina
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.