x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowy SUV od Suzuki

27.08.2014, 14:24 przez Paulina

Podczas paryskiego salonu samochodowego zaprezentowana zostanie nowa odsłona modelu VITARA, który już wkrótce dołączy do oferty samochodów z napędem na cztery koła marki Suzuki. 

Suzuki jest ekspertem w dziedzinie samochodów z napędem na cztery koła.Najnowszy SUV marki - VITARA – będzie miał swoją premierę podczas salonu samochodowego Paris Motor Show trwającego w dniach 4-19 października 2014 r.VITARA została opracowana na bazie koncepcyjnego modelu iV-4, który prezentowany był podczas ubiegłorocznego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie. 

Doskonale łączy atrakcyjny design z właściwościami SUV-a. Stylistka tego modelu, który wyposażony został w inteligentny napęd ALLGRIP 4WD, podkreśla nowoczesność i innowacyjność, jednocześnie nawiązując elementami nadwozia do charakterystycznych rozwiązań stosowanych w SUV-ach Suzuki.Suzuki jest pionierem w tworzeniu kompaktowych modeli SUV. Od rozpoczęcia produkcji serii LJ w 1970 roku, Suzuki stale poszerza swoją gamę samochodów typu SUV, wprowadzając kolejne modele: Vitara (1988 r.), Jimmy (1998 r.) oraz Grand Vitara / Grand Vitara XL (2005 r.).

Podobne artykuły

Aktualności
Tydzień crossovera Suzuki!
brak komentarzy
Samochody używane
Suzuki Vitara V6 - czy warto kupić?
1 komentarz

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.