x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Hyunda i ”Pakiet Korzyści GO!”

05.09.2014, 08:34 przez Bogusław Korzeniowski

Hyundai Motor Poland rozpoczął kampanię promującą najnowszą ofertę marki, w ramach której samochody Hyundai dostępne są z atrakcyjnym pakietem korzyści. W jego skład wchodzi pięć kluczowych elementów: specjalne wyposażenie, atrakcyjny rabat, preferencyjne ubezpieczenie, promocyjne finansowanie, oraz 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Każdy z wymienionych elementów stanowi odrębną korzyść dla Klienta, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom nabywców na polskim rynku. 

Ta wyróżniająca oferta jest odzwierciedleniem polityki marki promującej nową jakość Hyundaia. Marka ma w swoim portfolio wyróżniające produkty, stworzone w oparciu o najnowsze technologie, które dzięki dodatkowym narzędziom mogą być dostępne dla szerokiej grupy odbiorców i gwarantują spokój codziennego użytkowania. 

Aby bardziej przybliżyć Klientom nową ofertę, Hyundai zaprasza wszystkich zainteresowanych do salonów, szczególnie w trakcie przygotowanych z tej okazji Dni Otwartych, które odbędą się w dniach 19-21.09 w salonach marki na terenie całego kraju (godziny otwarcia: w sobotę w godzinach 09-18, niedzielę 10-16).

Podobne artykuły

Premiery
Hyundai i20 nowej generacji - SZOK
brak komentarzy
Aktualności
Hyundai ix35 Fuel Cell pokonał dystans 700 km
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.