Czy Rosja to rynek Bentleya?

29.08.2012, 13:14 przez Bogusław Korzeniowski

W Moskwie, podczas salonu samochodowego (Moscow International Auto Salon – MIAS), Bentley prezentuje – jak to określili przedstawiciele firmy – najszybsze, najbardziej luksusowe i najbardziej sportowe modele.

Flagowym okrętem firmy jest na stoisku Continental GT Speed Coupé  wyposażony w sześciolitrowy silnik W12 generujący moc 625KM i moment obrotowy 800 Nm. W pojeździe zastosowano ośmiobiegową skrzynię przekładniową i specjalne zawieszenia, gdyż model rozwija prędkość 325 km/h, a przyspieszenie 0-60 mph (ok. 96 km/h) wynosi zaledwie 4 sekundy.

Drugą z prezentowanych na stoisku nowości jest koncept Mulsanne Executive Interior. Jest to oferta  wyboru dwóch wersji wyposażenia: Theatre i iPad

Wyposażenie pierwszego pakietu obejmuje ogromny ekran uchylany pod dachem o przekątnej 15,6 cali i dwa zintegrowane z zagłówkami przednich foteli, o przekątnej 8 cali oraz ukryty w bagażniku komputer Apple. Dzięki temu możemy wybierać między oglądaniem programu TV, filmów  DVD lub stron Internetu.

Wyposażenie iPad to mobilne biuro z elektrycznie otwieranymi stolikami z drewna, które mogą służyć w razie potrzeby jako wygodna powierzchnia do pisania. Ich kolorystyka jest dopasowana do drewnianych aplikacji wewnątrz pojazdu. Ponadto, w zagłówkach przednich foteli zintegrowane są dwa iPady z bezprzewodową klawiaturą 

Trzecia nowość to doładowana jednostka V8. Jest to czterolitrowy silnik Twinturbo napędzający Continental GT Coupé i siostrzany GTC Cabriolet. Motor ten generuje moc 507KM przy 6000 obr/min i moment 660 Nm. Pozwala to pojazdowi osiągnąć prędkość 303 km/h i przyspieszenie 0-60 mph (ok.96 km/h) w czasie 4,6 sek.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.