x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Pięćset tysięcy Audi A1 wyprodukowanych w brukselskiej fabryce

15.10.2014, 11:17 przez Paulina

Brukselska fabryka Audi wyprodukowała już pięćset tysięcy egzemplarzy modelu Audi A1. Wczoraj z taśmy zjechało jubileuszowe auto – Audi A1 S line w kolorze czerwonym Misano. Samochód wyposażony w silnik 1.4 TFSI, trafi do rąk jednego z niemieckich klientów. W tym szczególnym dniu, zakłady Audi w Forest odwiedził Jego Wysokość Filip, król Belgów. Prof. Thomas Sigi, członek zarządu Audi AG ds. zasobów ludzkich oraz Patrick Danau, dyrektor generalny zakładów Audi Brussels, pokazali monarsze tutejszą, nowoczesną fabrykę samochodów.


Wizyta króla z okazji jubileuszu Audi A1 to wielki zaszczyt dla całej brukselskiej załogi – powiedział członek zarządu Audi AG ds. zasobów ludzkich Thomas Sigi. Nasi pracownicy, produkujący w Belgii modele rodziny A1, co dzień pokazują swoje doświadczenie, swoją wiedzę i zaangażowanie. Swą pracą udowadniają, że fabryka w Brukseli bez problemów dotrzymuje kroku światowej konkurencji.

Cieszymy się, że król Filip odwiedził naszą fabrykę – podkreślił także dyrektor generalny zakładu Patrick Danau. Podczas wizyty, król skupił się przede wszystkim na pracownikach Audi Brussels oraz na zagadnieniach dotyczących nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w fabryce. Szczególną uwagę poświęcono także wdrożonemu w zakładach modelowi ścieżki podwójnego kształcenia, który już odniósł duży sukces. Polega on na połączeniu wiedzy teoretycznej, jaką uczniowie nabywają w miejscowych szkołach zawodowych, z wiedzą praktyczną, przekazywaną w warsztatach uczniowskich należących do fabryki Audi.

Model A1 produkowany jest w nowoczesnej fabryce w Brukseli od czterech lat. Razem z naszą załogą, w znaczący sposób przyczyniamy się do ciągłego wzrostu i zwiększania konkurencyjności koncernu – podsumował Patrick Danau.

Podobne artykuły

Aktualności
Nagroda eCar Award dla Audi A3 Sportback e-tron
brak komentarzy
Aktualności
Nowe roadstery od Audi
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.