x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!

15.10.2014, 15:07 przez Paulina

Do zimy warto przygotować się jeszcze zanim przyjdą niskie temperatury. SEAT, by wyjść naprzeciw swoim Klientom, przygotował specjalną akcję serwisową, w której mogą oni sprawdzić stan swoich samochodów i przygotować je do najcięższej pory roku.

Najważniejszym elementem pojazdu, który musi zostać przygotowany do mrozów, jest akumulator. To „serce” samochodu i źródło jego zasilania. Aby cieszyć się jego niezawodnością i bezproblemowym odpalaniem w niskich temperaturach, najlepiej wybrać oryginalne produkty, dopasowane do danego modelu.

W ramach akcji SEAT przygotował:
• zimowe sprawdzenie auta z testem akumulatora – za 49 zł,
• akumulatory – już od 299 zł.

Test akumulatorów z oferty SEAT-a wykazał o 20% większą trwałość w stosunku do innych standardowych produktów. Są one odporne na nadmierne naładowanie, samorozładowanie oraz są w pełni bezobsługowe.

Dodatkowo, każdy kto kupi komplet opon do swojego SEAT-a, może liczyć na ich ubezpieczenie na okres 36 miesięcy za symboliczną złotówkę! W zakres ubezpieczenia wchodzi uszkodzenie opon spowodowane: przebiciem na drodze, uderzeniem w krawężnik lub wandalizmem. To doskonała dodatkowa ochrona dla każdego samochodu.

W serwisach SEAT-a ceny opon zimowych zaczynają się od 229 zł/szt., tarcz hamulcowych – 199 zł/szt., klocków hamulcowych - od 149 zł, środków odmrażających do szyb – od 23 zł, a uchwytów na narty - od 349 zł.


Akcja trwa od 15.10 do 30.11.2014 roku.

Podobne artykuły

Aktualności
Suzuki przed zimą
brak komentarzy
Porady
Najlepsze na zimę
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.