x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Program lojalnościowy YOU+NISSAN

23.10.2014, 16:58 przez Paulina

Nissan Sales Central & Eastern Europe uruchomił w Polsce program lojalnościowy YOU+NISSAN w celu zapewnienia jeszcze lepszej obsługi właścicielom samochodów marki Nissan. 


W ramach programu opracowana została specjalna oferta rabatowa dotycząca serwisowania samochodów rocznych i starszych. Zniżki do 30% obowiązują na oryginalne części zamienne Nissana, oryginalne akcesoria, rekomendowane oleje i inne środki smarne oraz robociznę. 

Podstawowa zasada jest taka, że im starszy samochód, tym bardziej korzystną ofertę otrzymuje jego właściciel. Wiek samochodu jest liczony od pierwszej rejestracji w Europie lub od daty produkcji, jeżeli data rejestracji jest niedostępna. 

W celu skorzystania z atrakcyjnej oferty programu YOU+NISSAN wystarczy dwiedzić stronę www.youplusnissan.pl, zarejestrować numer nadwozia pojazdu i podać swoje dane osobowe. 

W ciągu miesiąca właściciel pojazdu marki Nissan otrzyma specjalną kartę uczestnika programu lojalnościowego. 

Aktualna lista placówek dealerskich obsługujących uczestników programu znajduje się na stronie internetowej YOU+NISSAN (www.youplusnissan.pl). Dealerzy ci mogą wyjaśnić szczegółowe zasady programu oraz przedstawić konkretne przykłady ofert w zależności od rodzaju i wieku pojazdu.

Podobne artykuły

Aktualności
Pięć gwiazdek w testach EuroNCAP dla nowego Nissana X-Trail
brak komentarzy
Technika
Nissan Pulsar - Oszczędne i mocne jednostki napędowe
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.