x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

SEAT Alhambra Style Plus

31.10.2014, 15:56 przez Bogusław Korzeniowski

SEAT Alhambra w nowej wersji Style Plus 

SEAT Alhambra to przestronny i pełen charakteru minivan dla całej rodziny. Teraz ten samochód dostępny jest w bogato wyposażonej wersji Style Plus, m.in. z elektrycznie otwieranymi drzwiami przesuwnymi oraz klapą bagażnika. Co więcej, pojawi się również z dwoma pakietami do wyboru: Business lub Travel. 

Alhambra to największy model w gamie SEAT-a i najlepszy przyjaciel każdej, nawet wymagającej rodziny. Ten samochód daje poczucie bezpieczeństwa, co potwierdził uzyskując maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP. Oprócz tego, Alhambra oferuje nieograniczoną funkcjonalność wszystkim pasażerom, a kierowcy zapewnia radość z jazdy na każdym kilometrze. Dzięki temu, że auto dostępne jest w wersji 5- i 7-miejscowej, nie narzuca praktycznie żadnych ograniczeń.

SEAT Alhambra dostępny jest teraz w wyjątkowo atrakcyjnej wersji Style Plus, oferując bogate wyposażenie: trzeci rząd siedzeń, reflektory biksenonowe, Pakiet Technologiczny II z dotykową nawigacją, Pakiet Style Advanced z przyciemnianymi szybami i sportowym zawieszeniem, Asystenta Świateł Drogowych, boczne poduszki powietrzne z tyłu, a także Pakiet Zimowy I zawierający m.in. gniazdko 230 V.

Ponadto, wybierając SEAT-a Alhambrę Style Plus Klient otrzyma szereg funkcjonalnych udogodnień i rozwiązań z najwyższej półki:

- elektrycznie otwierany panoramiczny dach,

- elektrycznie otwierane i przesuwane drzwi boczne,

- elektrycznie otwieraną klapę bagażnika,

- zintegrowane foteliki dziecięce,

- elektryczny hamulec.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!
brak komentarzy
Opony
Seat Alhambra I - jakie opony wybrać?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.