x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

SEAT Alhambra Style Plus

31.10.2014, 15:56 przez Bogusław Korzeniowski

Oprócz tego, rodzinna i dynamiczna Alhambra Style Plus może być wyposażona w jeden z dwóch pakietów - Travel lub Business.

Pakiet Business zawiera: dach panoramiczny, Asystenta Parkowania, Pakiet Cargo (zestaw aranżacji bagażnika), Pakiet Technologiczny III (wzbogacony o nawigację z DVD), Pakiet Chromo oraz skórzane fotele. Przy jego wyborze Klient oszczędza aż 11 727 zł.

Decydując się na Pakiet Travel Klient może liczyć na: dach panoramiczny, Asystenta Parkowania, Pakiet Cargo, alcantarę ze skórą, trzeci rząd siedzeń, kamerę, hak i dwa foteliki dziecięce. W tym przypadku korzyść dla Klienta jest jeszcze większa – może on zaoszczędzić nawet 12 120 zł!

Jako alternatywa, SEAT Alhambra dostępny jest w finansowaniu VW Leasing 101%. Dzięki różnym możliwościom zakupu ten samochód jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjny. Jak każdy nowy SEAT, Alhambra również oferowana jest z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). To idealny sposób, by jeździć wymarzonym SEAT-em i dzielić się nim z całą rodziną.

Promocyjna oferta obowiązuje od 3 do 30 listopada br.

Podobne artykuły

Aktualności
Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!
brak komentarzy
Opony
Seat Alhambra I - jakie opony wybrać?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.