Suzuki ADDRESS w przedsprzedaży za 7 900 zł!

03.11.2014, 20:01 przez Bogusław Korzeniowski

Suzuki przygotowało tak atrakcyjną ofertę przedsprzedażową, że nie ma sensu czekać z podjęciem decyzji zakupu skutera do nowego sezonu. Składając zamówienie w ramach rozpoczętej w listopadzie przedsprzedaży, cena Suzuki ADDRESS wyniesie jedynie 7900 zł!

Suzuki ADDRESS - zwracający na siebie uwagę, uniwersalny miejski jednoślad - jest czymś więcej, niż stylowym środkiem transportu. Starannie zaprojektowane nadwozie nadaje temu skuterowi niepowtarzalnej, młodzieńczej osobowości, która sprawia, że ADDRESS wyróżnia się z tłumu.

Niezwykle oszczędny silnik: 2,04 l/100km w cyklu WMTC

Silnik o mocy 9,1 KM (37 kW) cechując się wyjątkowo niskim tarciem wewnętrznym, pozwala nowemu skuterowi ADDRESS uzyskać niespotykane połączenie osiągów z niskim zużyciem paliwa. Skuter wyposażono w duży zbiornik paliwa o pojemności 5,2 litra, co przy zużyciu 2,04 l/100km pozwala nowemu ADDRESSowi uzyskiwać zasięg nawet do 255 km na jednym tankowaniu.

Komfort

Dysponując zaskakującym przyspieszeniem i zadowalając się niewielką ilością paliwa, Suzuki ADDRESS oferuje przestrzeń bagażową o objętości 20,6 litra, co z powodzeniem wystarczy do pomieszczenia kasku i motocyklowej kurtki. Zarówno po lewej stronie (600 ml), jak i po prawej (500 ml) umieszczono schowki kieszeniowe zapewniające sporo miejsca na drobiazgi. Solidny dodatkowy zaczep pozwala na przewóz różnych toreb. Do tego miejskie wymiary pojazdu czynią z każdej jazdy – nawet do szkoły, do biura, czy na zakupy – całkiem dobrą zabawę.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.