x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

ASX I OUTLANDER FISCHER już w Polskich salonach!

06.11.2014, 09:59 przez Paulina

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowały właśnie specjalne, limitowane serie modeli ASX i Outlander o nazwie Fischer. „Narciarskie” edycje dwóch najpopularniejszych modeli Mitsubishi powstały w ramach współpracy z renomowaną firmą Fischer, produkującą sprzęt narciarski. Specjalną serię Mitsubishi ASX i Outlander wyróżniają wysmakowane dodatkowe elementy wyposażenia i funkcjonalne akcesoria oraz oznakowanie Fischer w połączeniu z korzystną ceną. Świetnym upominkiem dla nabywców tych wersji są także najwyższej klasy narty Fischer RC4 Worldcup SC z wiązaniami RC4 Z12. Ruszyła już specjalna witryna internetowa www.mitsubishifischer.pl z informacjami na temat najnowszych propozycji Mitsubishi i Fischera. 


Mitsubishi z nartami – sezon drugi 

Polska filia koncernu motoryzacyjnego Mitsubishi Motors w nadchodzącym sezonie zimowym rozszerza rozpoczętą w ubiegłym roku współpracę z firmą Fischer - wiodącym producentem sprzętu narciarskiego. Współpraca firm narodziła się jako rezultat badań przeprowadzonych wśród klientów. Wykazały one, że wielu kierowców Mitsubishi z zapałem jeździ na nartach. Klienci obydwu tych marek są aktywni, dynamiczni i cenią innowacyjne, technicznie zaawansowane produkty, które zapewniają znakomite osiągi i pewne prowadzenie. 
„Nasz ubiegłoroczny, „narciarski” pomysł na specjalną wersję Mitsubishi Outlander Fischer spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem naszych klientów, łącząc ich pasję motoryzacyjną z zamiłowaniem do jazdy na nartach. Zachęceni tym sukcesem, w tym roku proponujemy model Outlander Fischer z nartami i innymi ekskluzywnymi dodatkami, ale także Mitsubishi ASX w wersji Fischer. Nabywcy tego modelu otrzymają od nas w prezencie nie tylko narty, ale także ogromnie przydatny bagażnik dachowy z boksem.” – mówi dyrektor działu marketingu i sprzedaży polskiej filii Mitsubishi Motors Adam Męciński. 

Zaawansowane technologie i pewne prowadzenie w każdych warunkach łączą marki Mitsubishi i Fischer 

Marki Mitsubishi i Fischer łączą także inne wspólne cechy: od lat obydwie firmy słyną z innowacyjności i pionierskich technologii. Swoje doświadczenia zdobywają na najbardziej prestiżowych sportowych imprezach na świecie. 

Technologie, które do niedawna zarezerwowane były jedynie dla aut oraz nart sportowych, wykorzystywane są w seryjnej produkcji samochodów i sprzętu narciarskiego dostępnego dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom samochody Mitsubishi i narty firmy Fischer pewnie się prowadzą w trudnych warunkach – nawet na zmrożonym śniegu. 

Narciarze zwyciężają w Mitsubishi 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Mitsubishi Outlander PHEV najlepszym SUV-em 2014 i Innowacją Roku!
brak komentarzy
Poradnik kupującego
Typowe usterki Mitsubishi ASX - poradnik kupującego
3 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.