x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Kampania zimowa – przygotuj swojego Nissana

07.11.2014, 12:06 przez Paulina

Nissan Sales Central & Eastern Europe przygotował specjalną ofertę dla właścicieli samochodów marki Nissan – niezależnie od wieku posiadanego pojazdu – pozwalającą przygotować samochód do sezonu zimowego na wyjątkowo korzystnych warunkach. 


Największe korzyści przewidziano dla uczestników programu lojalnościowego YOU+NISSAN. Mogą oni skorzystać z jeszcze wyższych niż dotychczas rabatów na wybrane części i akcesoria. W niektórych przypadkach jest to dodatkowe 15% oprócz podstawowego rabatu lojalnościowego, czyli w sumie nawet 30%. 

Z kolei ci klienci, którzy jeszcze nie przystąpili do programu YOU+NISSAN, mogą skorzystać z 15-procentowego rabatu na wybrane usługi. Jesteśmy pewni, że kiedy osoby te przekonają się, jak atrakcyjna jest oferta autoryzowanych placówek dealerskich Nissana, bez wahania przystąpią do programu YOU+NISSAN, aby w maksymalnym zakresie mieć dostęp do preferencyjnych warunków - powiedział Paweł Bielecki, Dyrektor polskiego biura Nissana. 

Usługi świadczone w placówkach dealerskich Nissana w ramach kampanii zostały przygotowane specjalnie z myślą o zbliżającym się wymagającym okresie zimowym. Bezpieczeństwo zimą w dużej mierze zależy od jakości ogumienia, dlatego klienci autoryzowanych salonów Nissana otrzymają co najmniej 25% rabatu przy zakupie kompletu opon zimowych, a w niektórych przypadkach cena będzie niższa nawet o połowę! 

W samochodach osób, którzy odwiedzą placówkę dealerską Nissana w okresie trwania promocji wykwalifikowani mechanicy sprawdzą aż 17 rożnych punktów za jedyne 49 zł. Oferta zimowa obowiązuje do 31 grudnia 2014 r.

Podobne artykuły

Aktualności
Elektryczny Nissan e-NV200 już w sprzedaży w Polsce
brak komentarzy
Aktualności
Nowy Pulsar oraz modele NISMO od Nissana w Paryżu
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.