x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Giełda modeli samochodów Audi

24.11.2014, 17:18 przez Bogusław Korzeniowski

Audi Tradition, razem z Klubem Modeli Samochodowych w Ingolstadt, zorganizowało w Audi Forum Ingolstadt 21. giełdę modeli samochodów. Impreza, z bogatymi już tradycjami, odbędzie się

w pierwszą niedzielę Adwentu, 30 listopada 2014, od godz. 10.00 do 16.00. Atrakcją będzie niewątpliwie prezentacja różowej miniaturki Audi TT Coupé. Wstęp jest wolny.

Prawie dokładnie siedem lat temu, organizatorzy giełdy modeli samochodowych zaprezentowali już specjalną edycję miniaturki Audi TT Coupé. W tym roku będzie można zobaczyć model trzeciej generacji Audi TT Coupé. Wyprodukowany w liczbie 666 egzemplarzy, ponownie w skali 1:87, w kolorze różowym. Podczas imprezy nabyć będzie można także plakietkę Klubu Modeli Samochodowych w Ingolstadt. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Udział blisko 100 wystawców sprawia, że odbywająca się w Ingolstadt giełda jest jedną z największych w Niemczech.  Na stoiskach znajdą się nie tylko stare eksponaty kolekcjonerskie czy nowe gadżety ze świata motoryzacji, ale także szeroka oferta plakietek i literackich unikatów.

Na stoisku Audi Tradition będzie można kupić kalendarz na nadchodzący rok. Kalendarz ten, zatytułowany „Daily Drivers“, prezentuje stare pojazdy w roli pojazdów używanych współcześnie, na co dzień. Uzupełnieniem asortymentu są książki, płyty DVD i wpinane znaczki związane z historią Audi. Podczas giełdy swe podwoje otworzą także: Audi museum mobile, gdzie można zwiedzać specjalne wystawy „Jahre später“ – „Po wielu latach” i „Daily Drivers“ – „Pojazdy na co dzień”, sklep muzealny, Audi Shop oraz zlokalizowane w Audi Forum w Ingolstadt restauracje.

Podobne artykuły

Premiery
Audi A1 i A1 Sportback - pierwsza modernizacja
brak komentarzy
Premiery
Nowa jakość dźwięku w Audi TT
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.