x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Mitsubishi Space Star najlepszym małym samochodem w Australii

01.12.2014, 14:20 przez Paulina

Australia's Best Cars to niezależny, zakrojony na szeroką skalę program testów nowych aut oraz konkurs na najlepszy model w danej kategorii, wspierany przez automobilkluby z Australii. Nagroda przyznawana jest nowym samochodom oferującym najlepszy stosunek jakości do ceny, najlepszy design, najwyższą funkcjonalność i doskonałe właściwości jezdne. To prestiżowe wyróżnienie trafia do modelu, który uzyskał od jurorów najwyższy ogólny wynik w każdej kategorii.


W tegorocznej edycji konkursu jury oceniło ponad 220 samochodów, a Space Star odniósł zdecydowane zwycięstwo w kategorii aut małych („Micro Car”). Jurorzy Australia’s Best Cars zgodnie uznali, że Space Star pozytywnie wyróżnia się na tle konkurentów:

Klasa małych aut, po raz pierwszy uwzględniona w konkursie Australia’s Best Cars, to odpowiedź na potrzeby klientów szukających niewielkich i przystępnych cenowo pojazdów. Space Star to jedyny finalista, który uzyskał pięć gwiazdek w testach bezpieczeństwa ANCAP, oferując w standardzie elektroniczny system stabilizacji toru jazdy oraz sześć poduszek powietrznych.

Mutsuhiro Oshikiri, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors Australia, powiedział, że zwycięski model Mitsubishi odznacza się niezrównanym połączeniem stylu, jakości w przystępnej cenie i bezpieczeństwa. Mirage (Space Star) odniósł duży sukces rynkowy. Model ten oferuje świetny wygląd, wysoką wydajność paliwową, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie koszty eksploatacji. Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody przyznanej uznaniu wszystkich zalet, jakie ten przystępny cenowo samochód proponuje klientom. – podkreślił.

Podobne artykuły

Aktualności
Mitsubishi ma powody do radości!
brak komentarzy
Premiery
Mitsubishi Space Star – następca znanego Colta
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.