x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

SEAT Connect – bliższy kontakt z Twoim samochodem

09.12.2014, 13:54 przez Paulina

SEAT przygotował nową aplikację na smartfona, która pozwoli kierowcom być w bliższym kontakcie ze swoim samochodem. To nowa era pasjonujących możliwości, którą dają urządzenia mobilne w świecie motoryzacji.

Czy ktoś wyobraża sobie jeszcze życie bez telefonu? Z urządzeń mobilnych korzystamy codziennie. Są one naszą prawą ręką w pracy, w domu, a nawet w czasie wolnym. Smartfony czy tablety stają się nieodłączną częścią również nowoczesnych samochodów, nadając im nowy sens i pokazując ich nowe możliwości.

SEAT jako jedna z pierwszych marek wkracza w świat smartfonów i przedstawia aplikację serwisową SEAT Connect. Wystarczy, że kierowca poda w niej kilka szczegółów dotyczących swojego samochodu, a dopasuje ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Aplikacja zajmie się resztą:
• zaleci odpowiedni program serwisowania,
• przedstawi ofertę serwisu,
• powiadomi o promocjach tylko dla użytkowników aplikacji,
• przypomni o umówionej wizycie na przegląd. 

Jedną z najciekawszych funkcji SEAT Connect jest pomoc w znalezieniu drogi do samochodu na zatłoczonym parkingu – to przyda się każdemu, zwłaszcza w okresie przedświątecznych zakupów i podczas wyjazdów w rodzinne strony.

Będąc w trasie SEAT Connect daje również możliwość sporządzenia krótkiego raportu po kolizji lub wezwania pomocy drogowej. Jednym kliknięciem można też wyszukać Autoryzowany Punkt marki – aplikacja ustala pozycję kierowcy na zasadach geolokalizacji i sama znajduje najbliższy serwis.

Aplikacje mobilne od dawna pozwalają na szybki dostęp do poczty, banku czy portali społecznościowych. SEAT Connect zainstalowany na smartfonie lub tablecie pozwala mieć w kieszeni wszystkie informacje także o swoim samochodzie i może być wsparciem podczas długichpodróży. Ta aplikacja to doskonały sposób, by być w bezpośrednim kontakcie ze swoim SEAT-em.

Aplikacja SEAT Connect jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie Android i iOS.

Podobne artykuły

Aktualności
Niecodzienne jazdy próbne za kierownicą SEAT-a Leona CUPRA
brak komentarzy
Do kawy
Seat - historia hiszpańskiego temperamantu
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.