x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi partnerem Pucharu Świata FIS w Skokach Narciarskich

08.01.2015, 13:55 przez Bogusław Korzeniowski

Od kilku już dziesięcioleci, Audi w ujęciu globalnym jest znaczącym partnerem wielu dziedzin sportu. Największą jednak uwagę koncern z Ingolstadt przykłada do bliskiej współpracy z dyscyplinami sportów zimowych. To właśnie na tym polu rysują się przed marką najszersze możliwości prezentacji idei quattro, sportowego ducha, dynamiki i „przewagi dzięki technice”.

W sezonie 2014/2015, Audi po raz kolejny blisko współpracuje z zawodnikami i organizatorami największych narciarskich imprez na świecie. Wśród nich niebagatelną rolę odgrywa wsparcie i obecność czterech pierścieni podczas całego sezonu Pucharu Świata FIS w Skokach Narciarskich, z Turniejem Czterech Skoczni na czele. Trzydziesty szósty już sezon Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich rozpoczął się 22 listopada 2014 r. na skoczni Vogtland Arena w niemieckim Klingenthal. Finałowy konkurs ma zostać rozegrany 22 marca 2015 r. na Letalnicy w słoweńskiej Planicy. Audi obecne jest podczas wszystkich konkursów, tradycyjnie też dopingować będzie zawodników podczas Turnieju Skoków w Zakopanem, od 16 do 18 stycznia 2015 r.

„Partnerstwo z Pucharem Świata w Skokach to logiczna kontynuacja zaangażowania Audi w sporty zimowe.” mówi Wojciech Usak – dyrektor marketingu Audi w Polsce. „To także bezpośrednie nawiązanie do sportowych tradycji marki i podkreślenie technicznych możliwości naszych samochodów, świetnie sprawdzających się w zimowych warunkach, m.in. dzięki stałemu napędowi na cztery koła quattro” – dodaje Usak.

Skoczkowie narciarscy, dzięki partnerstwu FIS z Audi korzystają nie tylko z materialnego wsparcia Pucharu Świata przez cztery pierścienie, ale mają również niepowtarzalną możliwość korzystania z rozbudowanej struktury technicznej koncernu, np. z tuneli aerodynamicznych w Ingolstadt, dzięki czemu doskonalą swe umiejętności. Nie do przecenienia są również konsultacje zawodników i drużyn z inżynierami Audi, pomagającymi skoczkom optymalizować używany przez nich sprzęt i materiały.

Zaangażowanie marki z Ingolstadt w sporty zimowe obejmuje nie tylko skoki narciarskie, ale również inne dyscypliny. M.in. Puchar Świata w narciarstwie zjazdowym, narciarstwie alpejskim, w kombinacji norweskiej czy w ski cross’ie. Tradycyjnie również, podczas tych prestiżowych zawodów sportowych, Audi daje możliwość zapoznania się ze swoimi modelami i udziału w imprezach przygotowywanych dla szerszej publiczności.

Podobne artykuły

Aktualności
Audi stawia na sport
brak komentarzy
Aktualności
Sportowe, autonomiczne Audi na torze wyścigowym
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.