x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

SEAT ogłasza innowacyjną wyprzedaż rocznika 2014!

13.01.2015, 11:29 przez Bogusław Korzeniowski

Nowy rok to nowe możliwości. SEAT wprowadza na motoryzacyjną scenę nowatorską formę wyprzedaży rocznika 2014, w której każdy może zyskać. W świecie SEAT-a innowacje zawsze prowadzą do korzyści. 

 Żarówka konstrukcji Thomasa Edisona, telefon Alexandera Grahama Bella, układ scalony zaprojektowany przez Jacka Kilby'ego - świat od lat zmienia się na lepsze dzięki nowatorskim pomysłom i rozwiązaniom. Innowacje nie tylko budzą podziw, ale także przynoszą szereg korzyści.

Pierwszym krokiem w stronę innowacji na nowy rok jest wyprzedaż modeli SEAT z rocznika 2014, która obejmuje: rabat na samochód + 3-letni pakiet serwisowy + pakiet I-TECH/COMFORT+/SPORT+. Dzięki niej, każdy SEAT będzie znany nie tylko ze swojego charakteru, ale też z atrakcyjnej oferty.

Wybierając największą gwiazdę SEAT-a, czyli dynamicznego Leona, można liczyć na rabat w wysokości 6 800 zł, Pakiet Serwisowy SEAT o wartości 1 560 zł oraz Pakiet COMFORT+ lub SPORT+ pozwalający zaoszczędzić do 1 700 zł. Zakup Leona z roku 2014 przynosi łączny zysk do 10 000 zł. Auto dodatkowo dostępne jest w kredycie 1% lub w leasingu 101%.

Bardziej rodzinny i wszechstronny, ale równie dynamiczny Leon ST, także jest na wyciągnięcie ręki. Z rabatem 5 000 zł, Pakietem Serwisowym SEAT o wartości 1 560 zł oraz Pakietem COMFORT+ lub SPORT+ za 1 700 zł, zakup tego auta pozwala zaoszczędzić do 8 200 zł. Ta kwota spokojnie wystarczy na wymarzone wakacje dla całej rodziny. Leon ST również dostępny jest w kredycie 1% lub w leasingu 101%.

Młodzieżowy i pełen energii SEAT Ibiza od zawsze przyciągał designem, a teraz także ofertą. Wybierając go można zyskać aż 11 000 zł, otrzymując: rabat w wysokości 7 189 zł, Pakiet Serwisowy SEAT o wartości 1 417 zł oraz Pakiet I-TECH pozwalający zaoszczędzić do 2 394 zł. To oferta godna bestsellera. Oprócz tego, Ibiza dostępna jest w kredycie 1%.

W gamie SEAT-a prestiż jest ponadczasowy i nie musi oznaczać dużych wydatków. Decydując się na Toldeo otrzymamy nie tylko elegancję limuzyny i wszechstronność rodzinnego kombi, ale też poczucie stylu na atrakcyjnych warunkach. Z rabatem 6 500 zł, Pakietem Serwisowym SEAT o wartości 1 509 zł oraz Pakietem COMFORT+ za 3 354 zł, kupno tego auta to prawdziwa przyjemność. Łącznie można z nim zyskać aż 11 300 zł i skorzystać z kredytu 1%.

Największa w gamie Alhambra to największe korzyści. Kupno tego auta z 2014 roku to sposób na zysk 13 500 zł. Oprócz rabatu 8 000 zł, Pakietu Serwisowego SEAT o wartości 1 514 zł oraz Pakietu BUSINESS lub TRAVEL za 12 000 zł (nie łączy się z rabatem), kierowcy mogą liczyć również na w kredyt 1% lub leasing 101%. To oszczędność, którą odczuje cała, nawet 7-osobowa rodzina.

Innowacyjna wyprzedaż to także szansa dla osób, które chcą kupić niewielki samochód miejski. Modny SEAT Mii z rabatem 4 000 zł i w kredycie 1% jest dowodem na to, że technologia i styl idą w parze z atrakcyjną ceną. To samochód, który pozwoli cieszyć się pełnią życia.

Wyprzedaż łącząca rabat z pakietami to innowacja w ofercie motoryzacyjnej, która wyróżnia SEAT-a i pozwala kierowcom rozpocząć rok z dużymi oszczędnościami. O innowacjach marki usłyszymy jeszcze nie raz – wszystkie z nich wzbudzą emocje i będą na wyciągnięcie ręki.

Podobne artykuły

Aktualności
SEAT Alhambra – sposób na zimowe podróże z rodziną
brak komentarzy
Aktualności
SEAT ECOMOTIVE – 7 kroków oszczędnej jazdy zimą
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.