x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

BMW X M Pakiet

02.02.2015, 21:18 przez Bogusław Korzeniowski

Dwa największe modele BMW X w wydaniu BMW M GmbH, a więc BMW X5 M i BMW X6 M, to wcielenia mocy, dynamiki i sportowego designu. By owe cechy podkreślić jeszcze silniej, w palecie Original BMW Accessories oferowane są specjalne części BMW M Performance Parts, pozwalające na precyzyjną indywidualizację wnętrz i nadwozi tych modeli.

Karoseria.

Wśród innych propozycji służących zaakcentowaniu atletyzmu BMW X5 M i BMW X6 M znajdziemy ekskluzywne wykończenie grilla „nerek” i bocznych wlotów powietrza – z czarnymi ramkami i poprzeczkami, oraz oczywiście logo M. Klienci mogą także zamówić wykończenie swych aut najwyższej jakości karbonowymi osłonami lusterek bocznych. Możliwe jest również bezpośrednie nawiązanie do wyścigowej legendy dzięki oklejeniu nadwozia sportowymi pasami w trzech kolorach M. Model BMW X6 M można też wyspecyfikować z tylnymi „płetwami” lakierowanymi na wysoki połysk w czarnym kolorze, co nie tylko przydaje autu wyjątkowo dynamicznego i eleganckiego sznytu, ale i przyczynia się do dalszej poprawy aerodynamiki.

Kabina.

Specjalnie opracowane akcesoria BMW M Performance wzniosą i tak niezwykle szlachetne w swym sportowym charakterze wnętrza BMW X5 M i BMW X6 M na niespotykane wyżyny. Wystarczy otworzyć drzwi, by nakładki progowe ze szczotkowanego aluminium w najlepszy z możliwych sposobów powiedziały, do jakiego samochodu się wsiada. Wygrawerowane na nich napisy M Performance są podświetlone, ale podświetlenie zawdzięczają mikrobateriom, więc montaż bez podłączania do samochodowej instalacji jest prosty i bezproblemowy. Sportowy charakter kokpitu jeszcze bardziej podkreślą karbonowe akcenty z logotypami M. Dostępne jest też wykończenie Alcantarą i karbonem konsoli środkowej i lewarka biegów.

Innym wspaniałym elementem wzbogacającym nawet tak wspaniałe wnętrze będzie kierownica BMW M Performance z czarnym obiciem z Alcantary i karbonowym wykończeniem – ekstremalnie chwytna i w każdej temperaturze miła w dotyku. W górnym centralnym położeniu wszyto jej niebieski pasek, natychmiast wprowadzający do kabiny atmosferę wyczynu wyścigowego, co dopełniają pedały BMW M Performance z polerowanej, szlachetnej stali.

Doskonałym uzupełnieniem są łatwe do utrzymania w czystości dywaniki podłogowe z logo BMW M Performance. W ofercie są także karbonowo-alcantarowe etui na kluczyk. 

Oryginalne akcesoria BMW podnoszą wartość samochodu

Oryginalne akcesoria BMW, a do tej palety należą akcesoria BMW M Performance Parts, są w przeciwieństwie do wielu produktów obcych doskonale dopasowane do samochodu, mają też odpowiednie homologacje i nie naruszają w żaden sposób gwarancji. Tym samym akcesoria takie podnoszą nie tylko poziom radości z jazdy, ale i wartość samochodu.

()

Podobne artykuły

Premiery
Nowe BMW serii 1
brak komentarzy
Aktualności
BMW znów docenione!
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.