x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Promocje w Mitsubishi!

04.02.2015, 13:35 przez Paulina

Firma Mitsubishi Motors w Polsce wprowadziła do oferty specjalną wersję ASX - najpopularniejszego modelu tej marki. Klienci decydujący się na Mitsubishi Outlander PHEV - innowacyjny, hybrydowy model z elektrycznym napędem na 4 koła – otrzymają przy zakupie ciekawy upominek. Na dobrą ofertę promocyjną mogą w tym miesiącu liczyć nabywcy modeli Space Star, Lancer, ASX, Outlander, Pajero i L200. 

Modele Mitsubishi Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, ASX RalliArt, Outlander, Outlander PHEV, L200 i Pajero są dostępne w naszym kraju z 5-letnią, fabryczną gwarancją obowiązującą do przebiegu 100 000 km. 
Mitsubishi Motors Corporation to jedyny japoński producent samochodów, który oferuje w Europie aż 5 lat gwarancji na swoje pojazdy. 


ASX RalliArt Sound System

Z myślą o miłośnikach dźwięku najwyższej jakości firma Mitsubishi Motors stworzyła unikatową wersję modelu ASX o nazwie RalliArt Sound System. System nagłośnienia o mocy 400W w połączeniu z 10-calowym subwooferem zadowoli nawet największych koneserów a doskonałe brzmienie zapewniają elementy sygnowane logo renomowanej firmy DLS. 
W skład zestawu wchodzi 8 przednich i tylnych głośników DLS RS6.2, wzmacniacz DLS XM40 oraz subwoofer DLS W310D. Aby zapobiec pojawianiu się niepożądanych dźwięków, drzwi samochodu zostały dodatkowo wygłuszone a głośniki wyposażono w specjalne pierścienie antyrezonansowe. Każdy system jest indywidualnie dostrajany przez specjalistów Alpine-DLS. Zestaw nagłośnienia DLS został uzupełniony o stację multimedialną Alpine INE-W970BT, który pozwala na 
odtwarzanie filmów i muzyki w większości formatów, ale także oferuje zintegrowaną nawigację satelitarną. 


Wyjątkowy Outlander PHEV z wyjątkowym upominkiem 

Każdy nabywca Mitsubishi Outlander-a PHEV - pierwszego na świecie hybrydowego SUV-a z elektrycznym napędem - otrzyma w prezencie zestaw naklejek, który znakomicie podkreśli innowacyjność i wyjątkowy charakter tego modelu.


Promocje w lutym

Na znakomite okazje mogą w tym miesiącu liczyć nabywcy modeli Space Star (cena od 36 990 zł, do 3000 zł zniżki), Lancer (cena od 52 990 zł, do 7000 zł zniżki), ASX (cena od 61 900 zł, do 13 400 zł zniżki, Outlander (cena od 93 990 zł, do 10 000 zł zniżki), L200 (cena od 95 990 zł i 5000 zł zniżki) oraz Pajero (cena 186 090 zł, 43 900 zł zniżki). Warto zwrócić uwagę na model ASX w wersji Invite Navi, dostępnej w cenie opcji Invite, co oznacza, że klienci otrzymują nawigację w prezencie. Decydując się na zakup modeli Space Star, Lancer, ASX i Outlander klienci mogą skorzystać z promocyjnych ofert finansowania przy pomocy kilku rodzajów kredytów lub – w przypadku Outlandera i Outlandera PHEV - bardzo atrakcyjnej propozycji leasingu 102%.

Podobne artykuły

Aktualności
Pozytywna energia od Mitsubishi!
brak komentarzy
Aktualności
Mitsubishi Space Star najlepszym małym samochodem w Australii
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.