x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ładne buty! [VIDEO]

05.02.2015, 09:54 przez Paulina

Nissan i DC Shoes poinformowały o nawiązaniu współpracy partnerskiej, której celem jest pozyskanie nowych fanów obydwu marek poprzez tworzenie wspólnych, innowacyjnych treści.

„The Headlight Sessions" („Sesje w świetle reflektorów") to wideoklip inaugurujący współpracę Nissana i DC Shoes, który fani skateboardingu i samochodów mogą obejrzeć tutaj:


Zawiera on oryginalny i niepowtarzalny materiał zdjęciowy z nocnej sesji z udziałem wybranych najlepszych deskorolkarzy na świecie.

Skater Roku 2014 magazynu Thrasher, Wes Kremer oraz Matt Miller, Madars Apse, Joseph Scott, Anthony Lopez wyruszają na ulice Barcelony, aby w świetle reflektorów Nissana Juke Nismo RS dać pokaz swoich umiejętności w najbardziej kultowych miejscach spotkań deskorolkarzy w Europie.

Reżyserem klipu wyprodukowanego przez Nissana był Chris Ray, renomowany autor filmów o skateboardingu, pracujący dla firmy DC.

To wyjątkowy materiał. Nie spodziewaliśmy się, że zdjęcia wyjdą tak świetnie. To najlepszy połączony z zewnętrznymi elementami pokaz umiejętności skaterów, jaki widziałem. Udało nam się zrobić coś, co ludziom spoza świata skateboardingu mogłoby wydawać się niemożliwe - powiedział Chris Ray.

Cieszymy się, mogąc współpracować z DC Shoes oraz ich najlepszymi skaterami - powiedział Bastien Schupp, wiceprezes ds. marketingu w Nissan Europe.

Przedstawione w atrakcyjny sposób ewolucje deskorolkarzy na tle „zakorzenionego" w mieście Juke NISMO RS skutecznie zwracają uwagę na dynamiczną stylistykę sportowego crossovera oraz jego wzmocniony silnik.

Współpraca z Nissanem dała nam wiele satysfakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z materiału wideo, który jest jej efektem. Bogate wyposażenie modelu Juke Nismo RS doskonale pasuje do stylu życia młodych, aktywnych ludzi, a zespoły kreatywne DC i Nissana po mistrzowsku opowiedziały oryginalną historię - ocenił Jeff Taylor, starszy wiceprezes ds. marki i marketingu na świecie w DC Shoes.

Podobne artykuły

Aktualności
Projektant Nissana i Infiniti nagrodzony
brak komentarzy
Aktualności
Nowy Nissan Juke - nowe spojrzenie na segment B.
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.