x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowy Doblo i akcesoria Mopar

05.02.2015, 21:20 przez Bogusław Korzeniowski

W prezentacji uczestniczył również  Mopar® - marka zajmująca się usługami, obsługą Klientów i oryginalnymi częściami zamiennymi, i akcesoriami dla Fiat Chrysler Automobiles, która proponuje ponad 100 specjalnych akcesoriów do dwóch modeli Fiat i Fiat Professional.

W Cambiano zaprezentowane zostały dwa samochody  wyposażone w akcesoria Mopar. Jest to Doblò Cargo (furgon z szerokim rozstawem osi), w którym zamontowane są ekskluzywne akcesoria Mopar,  podkreślające  funkcjonalność modelu Fiat Professional. Z zewnątrz uwagę zwracają felgi aluminiowe 16", bagażnik dachowy z bocznym uchwytem na drabinę, boks do transportu rur, przednie szyby uchylne, błotniki tylne oraz nakrętki na wentyle z logo Fiat. Wewnątrz natomiast na pierwszy plan wysuwają się aluminiowe, sportowe nakładki na pedały oraz specjalna listwa progowa.

Wyjątkowy był również  pokazany  w Cambiano nowy Doblò - na zewnątrz z plakietką z flagą włoską, nakrętkami na wentyle z logo Fiat, chromowanymi lusterkami bocznymi, poprzeczkami na dachu, bagażnikiem na rower oraz taśmą zabezpieczającą, - natomiast wewnątrz samochód został wyposażony w sportowe nakładki na pedały, specjalną listwę progową, rozpylacz zapachów, specjalne dywaniki oraz zagłówek z wieszakiem na ubranie z tyłu.

Ekskluzywne akcesoria.

Mopar oferuje ponad 100 specjalnych akcesoriów, które harmonijnie dopasowują się do tych dwóch modeli, w pełni zachowując ich charakterystykę techniczną i stylistyczną. Ponadto, o ile samochód dostawczy Doblò Cargo okazuje się idealnym „towarzyszem pracy" dla profesjonalistów z różnych branż, o tyle Fiat Doblò jest jedynym samochodem typu „Active Family Space" (aktywna przestrzeń dla rodziny) z tego segmentu, potrafiącym spełnić oczekiwania nowoczesnej rodziny, prowadzącej sportowy tryb życia.

Spośród niezliczonych rozwiązań opracowanych przez Mopar i Fiat Professional, w przypadku nowego Doblò Cargo na szczególną uwagę zasługują systemy do transportu profesjonalnych narzędzi, kosz bagażowy, belki poprzeczne, rolka do załadunku oraz mocowania załadunku. Katalog Mopar oferuje również boczną osłonę przeciwsłoneczną, osłonę podłogi, zabezpieczenie ścian wewnętrznych, siatki osłaniające szyby oraz różne rodzaje haków holowniczych.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Premiery
Nowy Doblo Cargo - najlepszy do pracy
brak komentarzy
Aktualności
Mopar® na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu 2014.
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.