Powiew emocji w Gdyni – nowy salon marki SEAT

13.02.2015, 12:15 przez Bogusław Korzeniowski

Gdynia to jedno z najmłodszych polskich miast, zwane „oknem na świat”. To nie tylko gwiazda Trójmiasta i popularny cel wśród turystów, ale także jedno z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem. Jako miasto pełne nowoczesności i stylu, otrzymało nowy zastrzyk energii, prosto z Hiszpanii.

Dawkę śródziemnomorskiego stylu na ulicach Gdyni zapewnia nowy salon Plichta przy ul. Morskiej 318. Dni otwarte (10-11.01 br.) przyciągnęły wielu fanów marki SEAT i kierowców szukających samochodów z prawdziwie dynamiczną naturą. Dzięki temu miejscu, SEAT podbija kolejne polskie miasto, a jego modele są jeszcze bardziej dostępne.

Plichta oferuje wszystkie auta z hiszpańskim logo – od Mii po Alhambrę – a także profesjonalną obsługę i pomoc na każdym kroku zakupu auta. Prawdziwą perełką salonu jest jednak czerwony Leon CUPRA. Samochód wygląda drapieżnie i wzbudza szacunek, a jego ognisty kolor i design zdradzają moc, jaka w nim drzemie.

Otwarcie salonu SEAT-a w Gdyni to dla nas przyjemne wyzwanie, ale i ogromna szansa rozwoju. Oferując samochody hiszpańskiej marki możemy wyjść naprzeciw Klientom, szukającym czegoś bardziej dynamicznego, ale równie praktycznego. Wystrój salonu został przygotowany w oparciu o najnowsze wytyczne marki i posiada wyraźnie wyodrębnione strefy: recepcji, ekspozycji samochodów, obsługi handlowej, części biurowej, serwisu oraz poczekalni - to z całą pewnością pomoże Klientom się u nas odnaleźć. Jako salon SEAT-a w Gdyni możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem tej marki w Polsce Północnej – powiedziała przy okazji otwarcia Dyrektor salonu Plichta, Edyta Kryger.

Bardzo cieszymy się z dołączenia do grupy dealerów marki SEAT firmy Plichta - doświadczonego i wyróżniającego się partnera Grupy VW na rynku trójmiejskim. Otwarcie nowego salonu SEAT w Gdyni jest dla nas bardzo ważnym krokiem w całościowej strategii rozwoju Sieci Dealerskiej w Polsce. W szczególności dotyczy to formy obiektu, która jest zgodna z najnowszym konceptem architektonicznym marki i pozwala naszym Klientom odczuć wartości i charakter SEAT-a. Zapraszamy wszystkich miłośników spod znaku emocjonującej technologii i stylu do odwiedzin w nowym salonie, gdzie spotkają się z wyjątkowym podejściem, profesjonalizmem i zaangażowaniem zespołu sprzedaży oraz serwisu. W tym miejscu należy również dodać, że to nie koniec naszych działań w Trójmieście - planowane jest otwarcie obiektu w Gdańsku, który dopełni naszą reprezentację na trójmiejskim rynku – dodaje Przemysław Siódmiak, Dyrektor Rozwoju Sieci Dealerskiej SEAT Polska.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.