x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Edycja Swiftów Black&White

19.02.2015, 14:40 przez Bogusław Korzeniowski

Swift to dowód na to, że samochód o niewielkich gabarytach nie musi oznaczać wyrzeczeń czy kompromisów w kwestii wygody, a Swift w serii Black&White to nowe oblicze miejskiego samochodu, które nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje bardzo atrakcyjne wyposażenie standardowe.

Dynamiczny charakter tego modelu podkreśla nowy wzór felg aluminiowe 16” i zmodyfikowana osłona chłodnicy, a także przyciemniane tylne szyby. Wnętrze Swifta w serii Black&White to również powiew atrakcyjnej stylistyki – sportowa kierownica oraz specjalna tapicerka siedzeń z ozdobnym, fioletowym ściegiem dodają mu niepowtarzalnego charakteru.

Dodatkowo, o komfort w zimniejsze dni zadba pakiet zimowy, na który składają się podgrzewane fotele i nawiew na nogi pasażerów siedzących na tylnej kanapie. 

Swift w serii Black&White to oczywiście także szereg innych przydatnych i atrakcyjnych elementów wyposażenia. Wśród nich znajduje się między innymi 7 poduszek powietrznych, klimatyzacja, ESP, tempomat z przyciskami sterowania w kole kierownicy, światła do jazdy dziennej LED, jak i system audio ze sterowaniem z kierownicy.

Swift Black&White oferowany jest w cenie 52 900 zł. 

Podobne artykuły

Aktualności
4 miliony Swiftów w 10 lat!
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Suzuki Swift – sympatyczny maluch
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.