x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Aviva i Kornacki proponują nowe ubezpieczenie komunikacyjne

02.03.2015, 15:14 przez Paulina

Dzień na torze w szkole bezpiecznej jazdy i assistance na Europę dla kierowców kupujących OC, a także bezpośredni kontakt klienta z dedykowanym likwidatorem szkody – to najważniejsze wyróżniki nowego standardu ubezpieczeń komunikacyjnych, który wprowadza Aviva. Firma zaprosiła do stworzenia nowej oferty Adama Kornackiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego, ufając jego eksperckiej wiedzy i znajomości potrzeb kierowców. Standard Kornackiego dla ubezpieczenia OC obejmuje:

- Dzień na torze w szkole bezpiecznej jazdy – absolutna nowość na rynku ubezpieczeń. W razie stłuczki każdy klient, który ma OC w Avivie, otrzymuje możliwość bezpłatnego przetestowania i podniesienia swoich umiejętności „za kółkiem” pod okiem profesjonalistów. Z oferty może skorzystać raz w roku w jednej z wielu renomowanych szkołach bezpiecznej jazdy w całej Polsce. 

- Bezpłatne assistance na Europę (bez Rosji) obejmujące wsparcie po kolizji: holowanie pojazdu (również w przypadku uszkodzenia przedniej szyby), transport pasażerów z miejsca zdarzenia do miejsca odholowania auta, samochód zastępczy, a także szybki dostęp do informacji medycznej oraz dotyczącej warsztatów naprawczych. 

- Bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem przy zgłaszaniu szkód zarówno z OC, jak i AC. Klienci i poszkodowani wolą kontaktować się z likwidatorem, który od początku do końca prowadzi ich sprawę, niż z różnymi osobami zgłaszającymi się pod numerem infolinii, co jest standardem u konkurencji.

Bezpieczeństwo na polskich drogach to dla mnie kluczowy temat. Dlatego zdecydowałem się współtworzyć ofertę poprawiającą bezpieczeństwo jazdy, która daje też ogromną frajdę kierowcom. Kurs w szkole bezpiecznej jazdy z profesjonalnym instruktorem uczy, jak przewidywać kryzysowe sytuacje i jak ich unikać. A jeśli już do nich dojdzie, żeby za kierownicą nie zwariować, tylko zachować zimną krew i wyjść z każdej opresji. Kierowca próbuje wykonywać trudne manewry – wprowadza pojazd w kontrolowany poślizg, po czym z niego wychodzi, testuje awaryjne hamowanie. Uczy się omijania przeszkód i reakcji na nieoczekiwaną zmianę warunków na drodze. Te kilka godzin na torze pomaga jeździć pewniej i bezpieczniej. 

Wielu kierowców chce uczestniczyć takim kursie, płacąc niemałe pieniądze, a w Avivie dostają to w standardzie z ubezpieczeniem  – mówi Adam Kornacki.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Ubezpieczenia
Kiedy można rozwiązać umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC?
brak komentarzy
Finanse
Ubezpieczenie OC Aviva
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Komentarze

<a href="http://spectra-company.pl">Kris</a>

Aviva ma ostatnio bardzo fajne oferty. Wartko korzystać.

20 kwietnia 2017 09:38:14 | ocena: 0 | oceń: |Odpowiedz
Alagolka

Ciekawa propozycja, szczególnie interesująca, z powodu skorzystania ze szkoły bezpiecznej jazdy. Kończy mi się OC i AC także muszę porównać ten pakiet z innymi w porównywarce ubezpieczeń Rankomat.pl, być może się na niego zdecyduję ;)

3 marca 2015 08:26:02 | ocena: 0 | oceń: |Odpowiedz
Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.