x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Mocny start Peugeota w Genewie!

03.03.2015, 15:48 przez Paulina

Na tegorocznym 85. Salonie Samochodowym w Genewie PEUGEOT zaprezentuje się jako dynamiczna marka, która odnotowała wzrost swojej światowej sprzedaży na poziomie 5,4%, a także zdecydowanie wyższy od średniej rynkowej wzrost sprzedaży w Chinach i Europie.

Spójnie zaaranżowane stoisko Peugeot o powierzchni 2600 m2 zwraca w tym roku uwagę wyraźnie odcinającymi się kolorami – czernią i charakterystycznym miedzianym odcieniem, który pojawił się w koncepcyjnym modelu Onyx. Na stoisku pojawią się aż 3 concept-cary, PEUGEOT 2008 DKR i 23 modele, w tym nowy PEUGEOT 208, dla którego będzie to światowy debiut. Ten bestseller gamy PEUGEOT, który sprzedał się w ilości blisko miliona sztuk, zaledwie trzy lata po wprowadzeniu na rynek pokazuje się w nowym wydaniu. Z  pewnością będzie jednym z najatrakcyjniejszych modeli w aktualnej ofercie PEUGEOT.

W Genewie wyraźnie widać, że PEUGEOT kontynuuje proces stałego wzbogacania wyposażenia swojej gamy modeli. Świadczą o tym trzy części wystawy:
■ Eksponująca osobowość i dynamikę marki Peugeot część poświęcona serii GT Line, która pojawi się w modelach PEUGEOT 208, 308, 508 i RCZ;
■ część sportowa, gdzie zobaczymy sportowe modele PEUGEOT 308 i 308 SW GT, RCZ R i 208 GTi by PEUGEOT Sport oraz imponującego PEUGEOT 2008 DKR, który właśnie wrócił z Rajdu Dakar. 
■ część poświęcona technologiom, pokazująca know-how Marki w tej dziedzinie na przykładzie nowej automatycznej skrzyni biegów EAT6 oraz silników PureTech, BlueHDi i THP Euro 6. Dzięki ofercie 20 jednostek napędowych „best in class” PEUGEOT wyznacza dziś standardy w zakresie sprawności silników i obniżenia emisji CO2.

Trzy lata po wprowadzeniu na rynek, zainaugurowanym również w Genewie, Nowy PEUGEOT 208, który pojawi się w sprzedaży w czerwcu br., potwierdza nowe ambicje Marki. Zwraca uwagę odświeżoną stylistyką nadwozia i kabiny, a przede wszystkim poszerzoną ofertą z nowym silnikami Euro 6 i nowym wyposażeniem.

Bardziej energetyczny styl

Nadwozie przyciąga wzrok bardziej dynamiczną stylistyką, zwłaszcza dzięki:
■ poszerzonemu grillowi i chromowanej listwie wbudowanej w zderzak;
■ nowym światłom z czarnym wypełnieniem i chromowanymi elementami oraz nowemu, charakterystycznemu układowi świateł z diodami LED;
■ nowym lakierowanym, diamentowanym lub grawerowanym laserowo obręczom kół;
■ nowym światłom tylnym z diodami LED z charakterystycznym śladem potrójnych pazurów, dającym efekt  3D.

W kabinie nowego PEUGEOT 208 odnajdujemy innowacyjny PEUGEOT i-Cockpit z kompaktową kierownicą, umieszczonymi wysoko zegarami i dużym 7-calowym ekranem dotykowym. Wśród najważniejszych zmian warto wymienić:
■ specjalny nakładany termicznie materiał wykończeniowy deski rozdzielczej,  który jest miękki w dotyku ma wyrazistą fakturę;
■ podświetlane na biało zegary i przełączniki;
■ delikatne niebieskie podświetlenie wokół panoramicznego dachu 
■ funkcję MirrorScreen umożliwiającą użytkownikowi wyświetlenie ekranu smartfona na 7-calowym ekranie dotykowym samochodu.

Nowa gama, jeszcze większy wybór

Bogata paleta kolorów nadwozia nowego PEUGEOT 208 została poszerzona o nowy, energetyczny kolor, który będzie kolorem debiutu rynkowego odnowionego modelu: Orange Power.
Ponieważ każdy klient jest inny, już od drugiego poziomu wyposażenia będą dostępne pakiety do personalizacji nadwozia obejmujące różne elementy- od atrapy chłodnicy po obudowy lusterek bocznych.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Genewa 2015 – spojrzenie w przyszłość [GALERIA]
brak komentarzy
Premiery
Peugeot 208 - nowa odsłona
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.