x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Genewa 2015: Światowa premiera fascynującego konceptu Kia Sportspace

04.03.2015, 15:45 przez Paulina

Koncepcyjny Sportspace stworzony został z myślą o dłuższych dystansach pod kątem zapewnienia maksymalnego, bezstresowego komfortu szybkiej i bezpiecznej podróży.

Zaprojektowany przez studio designu Kia we Frankfurcie pod wodzą Gregory Guillaume’a, Głównego Projektanta Kia w Europie (CDE), Sportspace zwraca uwagę oryginalną stylizacją typu ‘sporty wagon’, a w swym założeniu ma być stylowym i ekscytującym środkiem transportu dla czterech osób, zachowując w pełni osiągi, respekt dla środowiska naturalnego i ekonomikę eksploatacyjną.

Obszerna i funkcjonalna kabina pasażerska sprawia wrażenie lekkości i swobody, a dopływ naturalnego światła w jej wnętrzu otwiera pełnowymiarowe okno dachowe. Wystrój wnętrza łączy w sobie funkcjonalność z modernistyczną stylizacją. Luksus skórzanych siedzeń współgra ze stricte współczesnymi wytworami technologii – jak włókna węglowe czy anodyzowane aluminium. Kierowca Kia Sportspace ma do dyspozycji konfigurowalny panel kontrolny w zaawansowanej technice cyfrowej.

W bagażniku znajdują się rolki ułatwiające załadunek, które przy pracującym silniku chowają się w podłodze.

Bezbłędnie rozpoznawalny jako Kia za sprawą „autograficznego” grille w formie ‘tygrysiego nosa’, starannie wyważonych proporcji oraz prostych i czystych powierzchni karoserii Sportspace imponuje dynamiką wyglądu, która naturalnie akcentuje obecność na drodze. Nie bez znaczenia jest także wysoki poziom komfortu wnętrza i praktyczna przestrzeń ładunkowa.

Podobne artykuły

Aktualności
Genewa 2015 – spojrzenie w przyszłość [GALERIA]
brak komentarzy
Aktualności
Prezentacja nowego designu: koncepcyjna Kia Sportspace [GALERIA]
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.