x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi na Poznań Motor Show 2015

31.03.2015, 09:58 przez Paulina

Audi Q7 gotowe do swej polskiej premiery. Podczas odbywającej się od 10 do 12 kwietnia br. wystawy Poznań Motor Show 2015, wszyscy zwiedzający, po raz pierwszy w Polsce, będą mieli okazję zobaczyć nowego, flagowego SUV’a spod znaku czterech pierścieni – Audi Q7. Na stoisku Audi obejrzeć będzie można również całą paletę innych modeli, ze sportowymi Audi RS3 i Audi TT Roadster na czele. Ekspozycja, jak co roku, zlokalizowana jest w pawilonie 3A MTP, który w całości oddano we władanie marek grupy Volkswagen.

Pokazywane po raz pierwszy w Polsce nowe Audi Q7 wyznacza standardy w segmencie SUV-ów premium. Jednostki napędowe pojazdu charakteryzują się najlepszymi parametrami w segmencie tego typu aut z napędem na cztery koła. Silnik 3.0 TDI o mocy 200 kW (272 KM) i motor 3.0 TFSI o mocy 245 kW (333 KM), rozpędzają nowe Audi Q7 od 0 do 100 km/h w 6,1 sekundy (TFSI) lub w 6,3 sekundy (TDI), a wysokoprężna jednostka V6 spala średnio zaledwie 5,7 l oleju napędowego na 100 km. Na pokładzie znajdziemy tu Modułowy System Infotainment drugiej generacji oraz Audi virtual cockpit. Nowością jest możliwość zintegrowania smartfona z Google Android Auto i z Apple CarPlay. Nowe Audi Q7 to jeden z pierwszych na świecie samochodów, w którym dostępne są te funkcje. 

Na Poznań Motor Show 2015 przygotowaliśmy również inne premiery – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi - Pokażemy najnowsze Audi TT Roadster oraz nowe Audi RS3. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć także modele znane już miłośnikom motoryzacji – Audi SQ 5, Audi RS 6 Avant czy Audi A3 Sportback e-tron – dodaje Leszek Kempiński. 

Podobne artykuły

Technika
Audi Q7 e-tron 3.0 TDI quattro - technika
brak komentarzy
Premiery
Nowe Audi Q7 e-tron 3.0 TDI quattro [Video]
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.