x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nissan na Motor Show Poznań 2015

31.03.2015, 10:29 przez Paulina

Na tegoroczną edycję Poznań Motor Show Nissan przygotował wielką niespodziankę. Koncepcyjny Sway, którego światowa premiera miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu podczas Salonu Samochodowego w Genewie, będzie główną gwiazdą stoiska marki w Poznaniu. Polska jest pierwszym krajem, który otrzymał przywilej goszczenia tego wyjątkowego modelu.

Ekspozycja Nissana będzie się składała z kilku pól tematycznych. Jako lider segmentu crossoverów marka pokaże pełną, odnowioną gamę swoich bestsellerowych modeli: Juke, Qashqai oraz X-Trail. Tuż obok nich zagości kompaktowy hatchback Pulsar, jedna z ostatnich nowości w ofercie Nissana.

Na stoisku nie zabraknie także aut w pełni elektrycznych - najpopularniejszego na świecie Nissana LEAF oraz dostawczego e-NV200, który dołączył do gamy pod koniec 2014 roku.

Z myślą o fanach samochodów o sportowych osiągach marka zaprezentuje nowego Nissana Juke NISMO RS oraz bezkompromisowe coupé 370Z NISMO.

SWAY

Rewolucyjny Sway zapowiada stylistyczne innowacje Nissana. Po światowej premierze na Salonie Samochodowym w Genewie Poznań jest pierwszym miejscem w Europie, gdzie auto będzie pokazane szerokiej publiczności. Sway to zaskakujący czterodrzwiowy samochód koncepcyjny, prezentujący możliwe kierunki stylistyczne nowej generacji małych modeli Nissana. Samochód został zbudowany według tych samych reguł, co bestsellerowe crossovery Qashqai i Juke, i ma za zadanie wstrząsnąć tradycyjnie konserwatywnym rynkiem hatchbacków z segmentu B. Łącząc mocne nowe kształty z wyrafinowanymi detalami projektanci 4-metrowego modelu Sway położyli duży nacisk na strukturę i formę, podkreślając znaczenie funkcji oraz zaangażowanie Nissana na rzecz inteligentnego i przyjaznego dla użytkownika wzornictwa.

CROSSOVERY

Qashqai, Juke i X-Trail ilustrują dominację Nissana w segmencie crossoverów. Druga generacja modelu Qashqai podąża ścieżką sukcesu nakreśloną przez jego utytułowanego pionierskiego poprzednika dzięki stylizacji, jakości wykończenia i licznym systemom bezpieczeństwa. Miejski crossover Juke, młodszy i bardziej zadziorny brat Nissana Qashqai, po niedawnych zmianach stał się jeszcze bezpieczniejszy i bardziej funkcjonalny, nie tracąc nic ze swej awangardowej stylizacji. X-Trail z systemem napędu All Mode 4x4 i możliwością przewozu siedmiu osób jest nie tylko atrakcyjnym, ale i najbardziej funkcjonalnym z crossoverów Nissana. Wszystkie trzy modele zdobyły maksymalne noty 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Poznaj Nissana SWAY! [Video]
brak komentarzy
Aktualności
Nowy Pulsar oraz modele NISMO od Nissana w Paryżu
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.