x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nadjeżdża Nowy Renault Espace

27.04.2015, 08:23 przez Bogusław Korzeniowski

Wyjątkowe doświadczenie związane z użytkowaniem nowego Renault Espace zaczyna się od niezwykłych doznań estetycznych. Każdy szczegół stylistyki bezpośrednio wpływa na zmysłową przyjemność i komfort związany z użytkowaniem pojazdu. W Renault projektujemy samochody, które pomagają naszym klientom żyć pełnią życia i cieszyć się każdą chwilą. Nowe Renault Espace kultywuje najlepsze tradycje marki i w pełni zasługuje na swoją nazwę ze względu na niezrównany komfort, doskonale doświetlone i przestronne wnętrze.

Wyjątkowe doznania estetyczne

Nowy Espace to unikalna propozycja, model, którego nie można przypisać do żadnego z tradycyjnych segmentów i który stanowi syntezę tego, co najlepsze w każdym z nich. Nowe Renault Espace cechuje się doskonale zrównoważonymi proporcjami, imponującym wyglądem, a także płynnymi, a zarazem zdecydowanymi liniami charakterystycznymi dla dużego crossovera.

Prestiżowy, ale pozbawiony ostentacji wygląd nowego crossovera Renault świadczy zarazem o: dynamice – dzięki mocnemu przodowi i poszerzonym błotnikom, zdecydowanym charakterze – dzięki dużym kołom (od 17 do 20 cali – koła 20” dostępne w ofercie akcesoriów) i wyraźnie zarysowanym nadkolom, przyjaznym wnętrzu – dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu, panoramicznej szybie przedniej i pełnym światła, doskonale wykończonemu wnętrzu.

Crossover ze względu na proporcje i funkcjonalność

Wymiary Nowego Renault Espace (długość: 486 cm x szerokość: 189 cm x wysokość: 168 cm) stanowią odbicie bogatych możliwości oferowanych przez ten model. Posiada on zapożyczone od SUV-ów atletyczne nadwozie: jego dolna część kojarzy się z dynamiką i solidnością dzięki wyrazistemu grillowi i mocno zaznaczonym nadkolom. Natomiast górna część stawia na kontrast i przyciąga wzrok płynną linią i lekkością. Chromowana listwa podkreśla kształt szyb bocznych.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Technika
Nowy Renault Espace - bezpieczeństwo i przyjemność
brak komentarzy
Premiery
Nowy Renault Espace - technika zawieszenia
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.