x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Najciekawsze motocykle 125 cm3 na prawo jazdy kat.B [Galeria]

01.06.2015, 14:21 przez Paulina

Kiedy w zeszłym roku senat zalegalizował możliwość prowadzenia motocykli o pojemności poniżej 125 ccm przez osoby posiadające prawo jazdy kat. B od ponad trzech lat, rynek motoryzacyjny zareagował momentalnie. Obecnie oferta zarówno nowych jak i używanych motocykli tej klasy jest wyjątkowo szeroka. W ich gąszczu łatwo można się pogubić, tym bardziej, że w większości przypadków jest to nasz pierwszy zakup motocykla. Dlatego też postaramy się Wam przedstawić kilka najciekawszych modeli dostępnych w tej klasie. Wybór należy już do Was!

Kraje Europy Zachodniej, a szczególnie jej południowa część, już dawno odkryły zalety małolitrażowych motocykli i skuterów. Ten środek transportu stał się popularnym lekarstwem na wszechobecne korki. Czas pokaże czy także w Polsce zapanuje moda na jednoślady.

Przystępując do zakupu małolitrażowego motocykla po pierwsze należy sobie odpowiedzieć na pytanie czego tak naprawdę poszukujemy? Jak często będziemy korzystać z motocykla i przy jakich okazjach? W inną stronę należy spojrzeć szukając transportu do pracy i z powrotem, a w zupełnie inną jeżeli interesują nas weekendowe wycieczki. Ponad to na rynku dostępne są jednoślady ze skrzyniami biegów manualnymi oraz automatycznymi. Te drugie szczególnie polecamy osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z motocyklem. Są one dużo prostsze w obsłudze i dają możliwość skupienia się na technice jazdy. Ważnym elementem jest także wygląd motocykla. Na rynku dostępne są 125-ki, które są typowymi skuterami, ale bez problemu znajdziemy i takie, które łatwo pomylić z dużo mocniejszym choperem. Warto przed zakupem motocykla wybrać się do wypożyczalni, w której będziemy mogli spróbować jazdy różnymi rodzajami jednośladów i wybrać ten najodpowiedniejszy dla naszych potrzeb.

W galerii prezentujemy kilka najpopularniejszych przedstawicieli poszczególnych kategorii.

Zaprezentowane modele są tylko sugestiami, a podane ceny to propozycje producentów.

Podobne artykuły

Aktualności
Dzień Dziecka z Jakubem Przygońskim i Toyotą GT86 [Video]
brak komentarzy
Porady
Motocykl gotowy na nowy sezon
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.