Uczestnicy turnieju Audi Cup 2015

03.06.2015, 15:21 przez Bogusław Korzeniowski

Grupa uczestników turnieju Audi Cup 2015 jest już skompletowana. Oprócz gospodarza, FC Bayern Monachium, i Realu Madryt, 4 i 5 sierpnia na Allianz Arena w Monachium wystąpią jeszcze AC Milan i Tottenham Hotspur. Przedsprzedaż biletów na turniej trwa; sprzedano już 60 000 wejściówek.

Czwarty już turniej Audi Cup, oprócz gospodarza, FC Bayern Monachium, i oprócz zwycięzcy Ligi Mistrzów 2014, Realu Madryt, gościć będzie dwie inne czołowe drużyny europejskie. Osiemnastokrotny piłkarski mistrz Włoch, AC Milan, brał udział we wszystkich dotychczasowych edycjach Audi Cup. Natomiast drużyna Tottenham Hotspur w turnieju organizowanym przez cztery pierścienie wystąpi po raz pierwszy. Ośmiokrotny zdobywca Pucharu Anglii jest jednym z najstarszych angielskich klubów. W ubiegłym sezonie Premier League zajął piąte miejsce.

Harmonogram rozgrywek półfinałowych jest ustalony: we wtorek, 4 sierpnia, o godz. 18.15, turniej zainauguruje mecz Real Madryt kontra Tottenham Hotspur. O godz. 20.45, FC Bayern zagra przeciwko AC Milan. Dwaj przegrani zagrają w środę, 5 sierpnia, o miejsce trzecie. Po nich, zwycięzcy półfinałów zmierzą się w finale. Początek meczów o godz. 18.15 i 20.45.

Turniej Audi Cup to w tym roku również parada gwiazd piłki nożnej. I tak na przykład Luka Modrić i Gareth Bale z Realu Madryt trafią na ich były klub, Tottenham Hotspur z grającymi tam Christianem Eriksenem i Harrym Kanem. Mario Götze i Arjen Robben z FC Bayern zmierzą się z „Rossoneri” z AC Milan: Stephan’em El Shaarawy i Jérémy Ménez’em.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.