Prezentacja imprezowego pojazdu przed finałem UEFA Champions League

08.06.2015, 21:36 przez Bogusław Korzeniowski

Samochód - PART e-VAN oparty na w 100% elektrycznym e‑NV200 - pojawił się przed Stadionem Olimpijskim w Berlinie w związku z rozegranym w sobotę finałem UEFA Champions League.

Do atrybutów wyróżniających tego wyjątkowego vana należy między innymi zamontowana na jego dachu kula dyskotekowa z panelami słonecznymi, która zamienia światło dzienne na energię do zasilania wyposażenia pojazdu. W PART e-VANie znaleźć można także system rozszerzonej rzeczywistości, dzięki któremu można sobie zrobić zdjęcie z własnej wirtualnej imprezy i umieścić je na portalu społecznościowym, a także specjalny system audio umożliwiający zorganizowanie cichej dyskoteki, której uczestnicy bawią się w słuchawkach na uszach.

Prawie rok po uruchomieniu produkcji modelu e-NV200 w Barcelonie Nissan zaprezentował możliwości indywidualizacji tego elektrycznego vana na przykładzie imprezowego PART e‑VANa. W ten sposób firma chce dotrzeć do potencjalnych klientów z komunikatem, że innowacyjność może służyć zarówno biznesowi, jak i wzbudzaniu emocji.

Po berlińskim debiucie PART e‑VAN uda się w trasę po całej Europie. Następny przystanek zaplanowano w Le Mans, podczas słynnego 24‑godzinnego wyścigu długodystansowego.

Bastien Schupp, wiceprezes ds. marketingu w Nissan Europe, powiedział: „PART e‑VAN to podsumowanie wartości Nissana - innowacyjności i emocji dla wszystkich. Jakie inne miejsce byłoby lepsze na prezentację imprezowego vana niż finał UEFA Champions League - jedno z najwspanialszych sportowych wydarzeń na świecie".

„Firma Nissan po raz kolejny dowiodła swojego zaangażowania w ideę samochodów elektrycznych. Na Stadionie Olimpijskim zelektryzowaliśmy Berlin w 100% elektrycznym e‑NV200, a energia wytworzona przez naszych fanów będzie dla nas inspiracją do kolejnych innowacji".

Najważniejsze cechy imprezowego vana

Kabina DJa na dachu oraz system audio z funkcjąsłuchawkowej" dyskoteki

Dyskotekowa kula z panelami słonecznymi na dachu, zasilająca energią wyposażenie vana

Maszyna do koktajli serwująca drinki z... prądem

Dwa niezależne ekrany do rozszerzonej rzeczywistości na bocznych ścianach pojazdu, umożliwiające urządzenie własnej, wirtualnej imprezy

Oświetlona diodami podłoga do tańca z tyłu samochodu

Lodówka na napoje

Podświetlana wiata o wysokości 6 metrów

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.