Audi Sport z nową aplikacją na smartfony

10.06.2015, 21:06 przez Bogusław Korzeniowski

Tuż przed startem kolejnej edycji wyścigu w Le Mans, Audi prezentuje nową wersję aplikacji Audi Sport na smartfony. Gotowa do użycia od razu po ściągnięciu aplikacja, daje dostęp do aktualnych informacji na temat aktywności marki na polu sportów motorowych.

Dzięki wersji 3.0 aplikacji Audi Sport dla iOS i Androida, fani marki mogą na bieżąco śledzić działania angażujące Audi AG w sporty motorowe. Sercem nowej aplikacji jest interaktywna strona startowa, dająca wgląd w aktualne informacje na temat długodystansowych mistrzostw świata FIA WEC, wyścigów DTM i GT, nowej serii Audi Sport TT Cup i całego programu sportów motorowych. Nawigacja jest intuicyjna – odbywa się przy pomocy „hasztagów”.

Ważną rolę odgrywają w niej zintegrowane media społecznościowe. Dzięki temu, użytkownicy aplikacji mogą w każdej chwili sprawdzić najświeższe wpisy na oficjalnym kanale Audi Sport na Twitterze i uporządkować je przy pomocy indywidualnych „hasztagów”. Ranking „Social Buzz Ranking” pokazuje, którzy kierowcy Audi mają najwięcej „lajków” i przyjaciół na ich osobistych kanałach w mediach społecznościowych.

Własna redakcja online, przez 365 dni w roku, dostarcza treści dopasowane specjalnie do odczytywania na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo, aplikacja umożliwia fanom Audi Sport wyrażanie swoich opinii na aktualne tematy. Oprogramowanie dostępne jest do bezpłatnego pobrania w App Store i Google Play.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.