Ceny Peugeot 208

16.06.2015, 10:09 przez Bogusław Korzeniowski

Ceny nowego Peugeot 208 zaczynają się od 41 700 za trzydrzwiową wersję 1,0 68 KM Acces. Wyposażenie Acces jest najniższym stopnień w wyposażaniu modelu, ale i tak mamy w ofercie pełen pakiet bezpieczeństwa (ABS, ESP, poduszki przednie i boczne, kurtyny powietrzne), a w pakiecie komfortu są m.in. centralny zamek, elektryczne sterowanie szyb, czy czujnik spadku ciśnienia w oponach. W modelu nie ma radio i klimatyzacji.

Wersja posiadająca radio i klimatyzację, a ponadto dzieloną kanapę z tyłu, Multimedialny Ekran Dotykowy( kolorowy ekran dotykowy LCD 7" – radio z MP3 + 6 głośników (4 przednie + 2 tylne) – gniazdo USB i AUX w desce rozdzielczej pod sterowaniem klimatyzacji – sterowanie z kierownicy – zestaw głośnomówiący Bluetooth – funkcja przesyłania muzyki Streaming Audio), pakiet LED i bogatsze wyposażenie zewnętrzne to model Active. Niestety wersja jest droższa o 10 000 zł gdyż występuje jedynie z silnikami o większej mocy (najtańszy 1,2 82 KM).

Najdroższa wersja wyposażeniowa to Allure, a najdroższym modelem w ofercie jest pięciodrzwiowy 1,6 Blue HDI Allure oferowany za 71 800zl

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.