Nissan X-Trail - „SUV playboya"

24.06.2015, 08:53 przez Bogusław Korzeniowski

Już od 23 lat magazyn Playboy przyznaje tytuły dla najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących samochodów. W tegorocznej edycji jury w składzie: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper oraz Rafał Jemielita wybrało Nissana X-Trail na zwycięzcę w kategorii SUV playboya. W uzasadnieniu wyboru jury podkreśliło japońską solidność tego modelu, jego modną sylwetkę, przestronność oraz technologie podnoszące bezpieczeństwo.

Nissan X-Trail łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący na nowo formułę kompaktowego pojazdu sportowo-użytkowego.

Motywacją Nissana przy projektowaniu odważnej stylistyki modelu X-Trail było opracowanie najbardziej uniwersalnego modelu w segmencie. Doskonale dopasowany do wizerunku nowoczesnych crossoverów i SUV-ów marki, nowy X-Trail wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, wyjątkowym komfortem oraz funkcjonalnością.

Podczas uroczystej gali wyróżnienie dla najlepszego SUV-a odebrał na scenie Andrzej Żelazny, dyrektor polskiego oddziału Nissana.

Nagroda dla modelu X-Trail jest kolejnym wyrazem uznania dla Nissana w tym prestiżowym konkursie. W poprzednich edycjach nagrodzone zostały między innymi Nissan GT-R Nismo (Supersport), Juke (Auto z seksem), Juke R (Na szczytach technologii), Navara oraz GT-R (oba w kategorii Auto dla twardziela).

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.