Nowa Kia Sportage - nowe oblicze

17.09.2015, 08:04 przez Bogusław Korzeniowski

Kia Motors zdejmuje maskowanie i ujawnia zupełnie nowy model Kia Sportage. Sportage czwartej generacji ściśle nawiązuje do poprzednika, który odniósł ogromny sukces, ale proponując zupełnie nowy, bardzo atrakcyjny design nadwozia, cały szereg nowych zaawansowanych technologii i jeszcze wyższy poziom jakościowy.

Od nowa zaprojektowane wnętrze wykonano z materiałów najwyższej jakości zarezerwowanych dotąd dla marek premium. Nowoczesna stylistyka cechująca się wzorową funkcjonalnością oraz cały szereg opcji podnoszących komfort, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo tworzy idealne miejsce do spędzania wewnątrz czasu podczas długich i krótkich podróży. Cała gama nowych i zoptymalizowanych silników oraz skrzyń biegów zapewni wyższą wydajność i lepsze osiągi – a zarazem lepszą charakterystykę jezdną, prowadzenie i resorowanie.

Po raz pierwszy także nabywcy Kia Sportage będą mogli wyspecyfikować swe auto w wersji „GT Line”. Zaprojektowany i skomponowany specjalnie z myślą o tych, którzy chcą, by ich Sportage zapewniał bardziej sportowe doznania z jazdy, pakiet GT Line w niczym nie narusza ogromnej funkcjonalności i wszechstronności seryjnego modelu Kia Sportage, przydając mu zarazem większej wyrazistości, zarówno wizualnie, jak i dynamicznie, co przemawia do klientów pożądających takich cech.

Nowa Kia Sportage pozostaje najlepiej sprzedającym się modelem marki w Europie, odpowiadającym za przeszło jedną czwartą europejskiej sprzedaży koncernu Kia. Nowy model wejdzie do sprzedaży w Europie w 1 kwartale roku 2016.

Dodaj komentarz

Komentarze

Email (nie zostanie opubikowany)

Brzydal.

19 września 2015 12:35:58 | ocena: 0 | oceń: |Odpowiedz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.