x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Poznaj bliżej Alfę Romeo Giulia Quadrifoglio [VIDEO]

29.09.2015, 11:19 przez Paulina

We Frankfurcie, Alfa Romeo Giulia została zaprezentowana w wersji „Quadrifoglio" (czterolistnej koniczyny), eksponując topową sportową wersję, w pięciu kolorach - czerwonym Rosso Competizione, białym Bianco Trofeo, czarnym Nero Vulcano, szarym Grigio Vesuvio i niebieskim Blu Montecarlo (Czerwona Rywalizacja, Białe Trofeum, Czarny Wulkan, Szary Wezuwiusz i Niebieskie Montecarlo) -  w połączeniu z tapicerką w skórze i Alcantarze.

Wystawione samochody wyposażono w potężny, 6-cylindrowy turbo-benzynowy silnik 2.9 o mocy 510 KM, zainspirowany technologią i doświadczeniem Ferrari, który staje się nowym punktem odniesienia marki. Przy tak potężnym silniku, Giulia Quadrifoglio gwarantuje ekscytujące osiągi: prędkość maksymalna 307 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy, a maksymalny moment obrotowy wynosi 600 Nm. Doskonała wydajność z największym poszanowaniem środowiska: rzeczywiście Giulia udowadnia, że jest najlepsza w swojej klasie pod względem poziomu emisji, który wynosi 198 gramów CO2 na kilometr. Inżynierowie Alfa Romeo Giulia zwrócili szczególną uwagę również na bezpieczeństwo: samochód jest w stanie wyhamować ze 100 km/h do 0 na odcinku krótszym niż 32 metry.


Jakość użytych materiałów, wyposażenie i doskonałe osiągi, jeszcze bardziej widoczne są w ekskluzywnej wersji, zarezerwowanej dla pierwszych Klientów, wyposażonej w najbardziej sportowe i najbardziej wydajne elementy w całej gamie. Giulia będzie modelem najbardziej sportowym i najlżejszym w swoim segmencie, idealnym do jazdy na torze, m.in. dzięki węglowo-ceramicznym tarczom hamulcowym oraz ultralekkim siedzeniom Sparco wykonanym z włókna węglowego. Wersja ta stanowi ostateczny wyraz nowej Giulii Quadrifoglio. Wersję z tym dodatkowym pakietem stylistycznym będzie można zamówić na stronie internetowej w kolejnych dniach po Salonie we Frankfurcie, w cenie około 94.000 euro, przykładowa cena dla rynku włoskiego.

Sprzedaż nowego modelu Giulia Quadrifoglio, za cenę wersji produkcyjnej wynoszącej około 79.000 Euro we Włoszech, rozpocznie się w ostatnim kwartale roku.

Podobne artykuły

Premiery
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.
brak komentarzy
Premiery
Premiera Alfy Romeo Giulia - 510 KM trochę namiesza
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.