Audi najprzyjaźniejsze w obsłudze

07.10.2015, 21:26 przez Bogusław Korzeniowski

Audi utrzymuje swą czołową pozycję w zakresie car connectivity. W tegorocznej edycji nagrody Car Connectivity Award, przyznawanej przez niemieckie czasopisma „auto motor und sport“ i „CHIP“, Audi zwyciężyło w czterech kategoriach.

Ponad 42 tysiące czytelników obu magazynów i użytkowników portali internetowych, wybrało najlepsze rozwiązania connectivity w jedenastu kategoriach. Audi virtual cockpit, zdobywając 29,8 procent oddanych głosów, wygrał w kategorii systemów nawigacji, a Audi MMI touch w kategorii Entertainment/Multimedia (29,4 procent głosów). Panel MMI touch znalazł się w najlepszej trójce także w kategorii koncepcji obsługi. W klasie systemów wsparcia i komfortu, Audi zwyciężyło dzięki asystentowi jazdy w korkach (27 procent oddanych głosów), a w klasyfikacji integracji telefonów komórkowych z pojazdem, wygrało rozwiązanie Audi phone box, zdobywające 34,5 procent głosów czytelników i internautów. 

System muzyczny Bang & Olufsen Sound System z dźwiękiem 3D montowany w Audi Q7, zajął drugie miejsce w kategorii systemów nagłaśniających. 

„Nasze rozwiązania techniczne zdobyły uznanie już w pierwszej, ubiegłorocznej edycji nagród Car Connectivity Award“ – stwierdził Ricky Hudi, kierownik działu prac rozwojowych w zakresie elektryczności i elektroniki w koncernie Audi. „Zorientowane na potrzeby klientów skomunikowanie pojazdów, jest dla nas jedną z głównych dziedzin prac rozwojowych. Najnowsze sukcesy potwierdzają, że jesteśmy na właściwej drodze.” 

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.