x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Filmowe Mitsubishi!

08.10.2015, 11:43 przez Paulina

Debiutujący właśnie w Polsce najnowszy model Mitsubishi Outlander 2016 będzie pełnił rolę Oficjalnego Samochodu 31. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. To wielkie  święto miłośników kina rozpoczyna się w najbliższy piątek, 9 października i potrwa do 18 października a sensacją tegorocznego festiwalu, oprócz 100 premier i znakomitego grona aktorów oraz twórców filmowych światowej sławy, będzie wizyta wyjątkowego gościa honorowego i członka japońskiej rodziny cesarskiej - Jej Cesarskiej Wysokości Księżnej Takamado.

31. WFF i 100 000 kinomanów w Warszawie

Warszawski Festiwal Filmowy, prezentujący najważniejsze i najatrakcyjniejsze nowości z 58 krajów, należy do światowej czołówki wydarzeń filmowych. Organizatorzy spodziewają się w ciągu 10 dni około 100 000 wielbicieli X muzy, którzy obejrzą 177 filmów, wybranych spośród tysięcy zgłoszeń. Po raz pierwszy do grona sponsorów festiwalu dołączy japoński producent samochodów firma Mitsubishi Motors. 
 
Nowe Mitsubishi Outlander dla filmowców i przed Kinoteką 

Tak znakomite grono widzów będzie miało w tym roku okazję do bliższego zapoznania się z nowym Mitsubishi Outlanderem, który stanie przed festiwalowym kinem - Kinoteką, która mieści się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Flota nowych Outlanderów posłuży także do przewożenia licznego grona przedstawicieli świata filmu - Warszawski Festiwal Filmowy odwiedzi kilkuset filmowców z 48 krajów świata. Na pokładzie nowego modelu Mitsubishi powstanie również kilka programów FesTiVi, telewizji festiwalowej, emitującej relacje z wydarzenia oraz wywiady z twórcami filmów, prezentowanych na festiwalu.

Księżna Takamado na pokazie japońskiego twórcy 

Projekcję ekscentrycznej komedii „Podróż Chasuke” wyreżyserowanej przez Sabu - jednego z najbardziej cenionych japońskich reżyserów średniego pokolenia  - uświetni swą obecnością Jej Cesarska Wysokość Księżna Takamado. Pokaz odbędzie się w poniedziałek, 12. października o godzinie 18.30 w Sali nr 2 Multikina Złote Tarasy. 

100 nowości  

Mitsubishi Outlander 2016, który swoją premierę w Polsce miał zaledwie tydzień wcześniej, został poddany aż 100 modyfikacjom stylistycznym i konstrukcyjnym. Nowy model zyskał nową, odważną stylizację oraz niebywale ciche, bogato wyposażone wnętrze wyróżniające się materiałami wysokiej jakości. Nowa automatyczna, bezstopniowa skrzynia biegów oraz nowe zawieszenie i elementy konstrukcyjne zapewniają znakomite własności jezdne, płynność jazdy i dynamikę. Na długiej liście podstawowego wyposażenia nowego modelu Mitsubishi Outlander 2016 znajdziemy między innymi światła do jazdy dziennej oraz tylne światła w technologii LED, 7 poduszek bezpieczeństwa i 7 systemów odpowiedzialnych bezpieczeństwo. Mitsubishi Motors jako jedyny japoński producent  oferuje aż 5 lat gwarancji fabrycznej z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem pakietem Mitsubishi Assistance, niosącym bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Jesteśmy dumni mogąc wesprzeć tak prestiżowe wydarzenie kulturalne, będące jednym z 15 najważniejszych festiwali filmowych na świecie i cieszymy się, że nowe Mitsubishi Outlander zadebiutuje również w filmowym świecie. – komentuje prezes polskiej filii Mitsubishi Motors Yasuyuki Oyama. 100 zmian wprowadzonych w nowym modelu Mitsubishi Outlander 2016 idzie w parze z projekcjami aż 100 nowych filmów, które będą zaprezentowane na 31. Warszawskim Festiwalu Filmowym. – dodaje Oyama.

Podobne artykuły

Aktualności
Mitsubishi ambitne plany, czy realia?
brak komentarzy
Aktualności
Festiwal PKO Off Camera i…. Mercedesy
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.