Porsche 911 modernizacja

08.10.2015, 14:33 przez Bogusław Korzeniowski

Porsche 911 z napędem na obie osie wybiera ponad jedna trzecia nabywców modelu. Nowe generacje 911 Carrera 4 oraz 911 Targa 4 oferują jeszcze bardziej sportową charakterystykę i wyższy komfort. Innowacyjne, turbodoładowane silniki są mocniejsze, zużywają przy tym mniej paliwa, a udoskonalony napęd na cztery koła zwiększa dynamikę i bezpieczeństwo. Co więcej, montowane w standardzie adaptacyjne zawieszenie PASM (Porsche Active Suspension Management) z obniżonym o 10 mm prześwitem jeszcze skuteczniej łączy torowe prowadzenie z wygodą podróżowania na długich dystansach. Dynamikę jazdy dodatkowo potęguje skrętna tylna oś, opcjonalnie dostępna dla modeli Carrera 4S. Seryjne wyposażenie najnowszych „911” obejmuje system multimedialny Porsche Communication Management (PCM) z dotykowym ekranem, wyróżniający się prostszą obsługą i rozbudowanymi funkcjami z zakresu łączności.

Zmiany optyczne, jakie przeprowadzono w nowej generacji 911 Carrera, w modelach czteronapędowych uzupełniono o szereg dodatkowych modyfikacji, podkreślających ich indywidualny charakter. Przykładowo, tylny pas świetlny zyskał teraz trójwymiarowy design, który wzmacnia wrażenie głębi po włączeniu lamp. Przy okazji potęguje on optyczną szerokość samochodu - tak jak wcześniej, „911” z napędem na obie osie ma bowiem o 44 mm szersze tylne nadkola. Nowy model zdradzają również czteropunktowe światła do jazdy dziennej, pozbawione wgłębień klamki drzwi, a z tyłu - przeprojektowana pokrywa silnika z pionowymi żaluzjami oraz nowe lampy z czteropunktowymi światłami hamowania.

Zmiany w wyglądzie zewnętrznym podkreślają również wyrafinowaną elegancję 911 Targa. Jej niepowtarzalny design niezmiennie wyróżnia się na tle coupé i kabrioletu, łącząc klasyczną ideę targi z zaawansowaną konstrukcją dachu. Podobnie jak legendarna, pierwsza odsłona modelu, współczesna Targa ma szeroki słupek środkowy, odsuwaną część dachu nad przednimi fotelami i panoramiczną tylną szybę. Miękki dach można zamykać lub otwierać za naciśnięciem przycisku – po złożeniu znika on za oparciami kanapy.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.