x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Pasjonująca walka o tytuł Mistrza Świata kierowców

27.10.2015, 14:44 przez Paulina

Marka Abarth wyjechała na tor w Sepang w towarzystwie zespołu Movistar Yamaha MotoGP, tegorocznych Mistrzów w klasyfikacji generalnej konstruktorów MotoGP.
Pasjonująca walka o tytuł Mistrza Świata wśród kierowców nie jest jeszcze zakończona: Valentino Rossi i Jorge Lorenzo rywalizować będą w ostatnim zaplanowanym na ten sezon wyścigu, który odbędzie się 8 listopada br.

Również przedostatni wyścig Mistrzostw Świata FIM MotoGP nie przyniósł oczekiwanego rozstrzygnięcia, kto zdobędzie tytuł Mistrza Świata kierowców.
Valentino Rossi i Jorge Lorenzo, występujący pod szyldem Movistar Yamaha MotoGP, byli gwiazdami kolejnego starcia, które nie rozstrzygnęło o losach ostatecznego zwycięstwa, a o tym, kto ostatecznie otrzyma laur zwycięstwa, przesądzi ostatnia rozgrywka w tym sezonie.
U boku dwóch gwiazd występuje jak zawsze marka Abarth, oficjalny sponsor oraz oficjalny dostawca samochodów, świetnie „czujący się" w klimacie rywalizacji sportowej i doskonałych osiągów.

Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix zakończył się zajęciem dwóch miejsc na podium przez kierowców Yamahy: Jorge Lorenzo stanął na drugim, a Valentino Rossi na trzecim miejscu. W klasyfikacji generalnej zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce, a dzieli ich zaledwie 7-punktowa różnica. Rossi ma 312 punktów, a Lorenzo 305 i w Hiszpanii już tylko Ci dwaj kierowcy będą walczyli o upragniony tytuł Mistrza Świata 8 listopada br. w Walencji

Po zdobyciu przez zespół Yamahy tytułu mistrzowskiego wśród konstruktorów MotoGP, również Mistrz Świata Kierowców przywdzieje niebieskie barwy zespołu Movistar Yamaha MotoGP, kierując swoją Yamahą YZR-M1. Owiewki motocykla ozdobi logo Abartha, przypieczętowując tym samym współpracę opartą na wspólnych wartościach, takich jak dążenie do bycia najlepszym i nieustanny rozwój techniczny.

Podobne artykuły

Aktualności
Abarth świętuje zwycięstwo Yamahy w klasyfikacji konstruktorów MotoGP
brak komentarzy
Aktualności
Abarth świętuje podwójne zwycięstwo Yamahy.
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.