x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowa Lancia Ypsilon i Kasia Smutniak wspólnie dla Nepalu

28.10.2015, 16:38 przez Paulina

Z okazji X edycji Święta Kina w Rzymie, marka Lancia wraz z Cinecittà Studios była głównym sponsorem uroczystego wieczoru charytatywnego „Razem dla Nepalu", który odbył się w piątek 23 października br. Zbiórka pieniędzy, zorganizowana z inicjatywy Désirée Colapietro Petrini, ma wesprzeć Stowarzyszenie im. Pietro Taricone Onlus, założone przez Kasię Smutniak: polską modelkę i aktorkę, która od 2011 roku osobiście jest zaangażowana w budowę i zarządzanie szkołą w Mustang, do której uczęszczają nepalskie dzieci.

Kasia Smutniak została niedawno gwiazdą reklamy, która towarzyszyła wprowadzeniu na rynek Nowej Lancii Ypsilon. Aktorka będzie ambasadorką samochodu również w 2016 roku. Nie jest to przypadkowy wybór, lecz współpraca bazująca na tych samych  wartościach, które reprezentuje Lancia. Kasia Smutniak od zawsze udowadniała, że jest kobietą silną i wszechstronnie utalentowaną aktorką. Nigdy nie była osobą szukającą świateł reflektorów, a publiczność polubiła ją za jej klasę i prosty, a zarazem wyszukany styl: styl współczesnej, stale zmieniającej się kobiety, zawsze wyrafinowanej i pięknie się prezentującej. „Oprócz tego, że jest jedną z najlepszych europejskich aktorek, Kasia Smutniak ma wyjątkową wrażliwość i wie, co to zaangażowanie i odpowiedzialność społeczna. Jest kobietą mającą własny styl, jest wierna samej sobie i nie daje się zwieść chwilowym modom. Takie właśnie kobiety wybierają nową Lancię Ypsilon, biorąc pod uwagę jej „bogate wnętrze", „wrodzoną" klasę i elegancje oraz niekonwencjonalność tego samochodu", powiedziała Antonella Bruno, szefowa regionu EMEA marki Lancia.

Niektórzy z gości przyjechali na czerwony dywan Teatru 1 Cinecittà Studios właśnie nową Lancią Ypsilon, która niedawno w Mediolanie została zaprezentowana prasie. Obecna gama przewiduje trzy wersje wyposażenia - Silver, Gold i Platinum, oraz pięć wersji silnikowych, wszystkie zgodne z normą emisji spalin Euro 6, zapewniających doskonałe osiągi i oszczędność paliwa, a jednocześnie poszanowanie dla środowiska, zawdzięczane ekologicznym silnikom gamie Ecochic turbo metan i LPG.
Nowa Lancia Ypsilon jest także oferowana w polskich salonach marki Lancia.

Nowa Fashion City Car zachowuje swoje zalety kompaktowego i uniwersalnego samochodu i prezentuje nowy design, który nadaje jej nowego i nowoczesnego wyglądu, pozostającego jednocześnie wiernym charakterowi auta. Styl nadwozia został zaprezentowany przez projektantów Centrum Stylistyczne Lancia w nowej, bardziej eleganckiej odsłonie. Wnętrza są rezultatem wytężonej pracy nad doborem kolorów, materiałów i dbałości o szczegóły. Tapicerkę wykonano z nowych tkanin, natomiast deska rozdzielcza została odnowiona pod kątem dopasowania jej faktury do wnętrza, tak, aby całości nadać jeszcze bardziej wyrazistego charakteru glamour.

Podobne artykuły

Premiery
Nowa Lancia z Tychów
brak komentarzy
Aktualności
Mille Miglia 2015: Lancia i polski akcent
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.