x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Mitsubishi prezentuje w Tokio aplikację AWA

07.11.2015, 14:54 przez Paulina

Podczas 44. edycji Tokyo Motor Show na stoisku firmy Mitsubishi Motors Corporation można zapoznać się z działaniem demonstracyjnej wersji aplikacji muzycznej AWA, która jest teraz kompatybilna z systemem operacyjnym Android Auto™ i pokładowym SDA (Smartphone Link Display Audio). 

Firma AWA, we współpracy z MMC i Google, stworzyła wersję demonstracyjną aplikacji muzycznej AWA, która jest kompatybilna z systemem Android Auto. AWA zapewnia obecnie dostęp do kilku milionów utworów muzycznych po ujednoliconej cenie. Do końca roku w zasobach AWA ma być dostępne 30 milionów utworów muzycznych. Ponadto firma planuje również wprowadzenie aplikacji, która po analizie położenia pojazdu (GPS) potrafiła będzie zarekomendować playlistę przygotowaną specjalnie dla danej lokalizacji i okazji.
 
W kąciku poświęconym aplikacji AWA goście tokijskiego salonu będą mogli wybrać jedną z 3,5 miliona playlist. Oznacza to, że każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Ponadto za sprawą systemu SDA zwiedzający będą mogli również odtworzyć ponad dwieście playlist przygotowanych przez celebrytów.
 
W sierpniu bieżącego roku Mitsubishi Motors wprowadziło system SDA w europejskich i australijskich wersjach modelu Pajero, a w 2016 roku planowane jest wprowadzenie systemu do modeli oferowanych na rynku japońskim. W Japonii i 
poza jej granicami koncern planuje zacieśnienie współpracy z twórcami samochodowych aplikacji na smartfony, a także zwiększenie liczby modeli i zakresu terytorialnego, na jakim dostępny będzie system SDA.

Więcej informacji na temat systemu SDA można znaleźć na stronie http://mitsubishi-connect.com/

Podobne artykuły

Aktualności
Światowa premiera Mitsubishi eX Concept
brak komentarzy
Aktualności
Mitsubishi Motors na 44. Tokyo Motor Show 2015
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.