x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Anneliese Abarth Ambasadorką marki Abarth

07.11.2015, 15:28 przez Paulina

Stojąca przez wiele lat u boku genialnego konstruktora samochodów i założyciela marki, Anneliese Abarth nadal reprezentuje markę z logo Skorpiona, na znak głębokiego zawodowego i osobistego związku z jej Założycielem.

Pani Anneliese, od zawsze pasjonująca się motoryzacją, była obok genialnego Założyciela marki, aż do dnia jego odejścia, a dzisiaj przewodniczy fundacji Jego imienia - Carlo Abarth Foundation. To ona przejęła pałeczkę w imię ciągłości historii marki oraz ich długiego i głębokiego związku. Dlatego, Anneliese Abarth jest teraz Ambasadorem marki i aktywnie reprezentuje Abartha na licznych imprezach motoryzacyjnych i międzynarodowych spotkaniach różnych klubów, propagując wartości marki. Nikt lepiej niż Ona, która osobiście tworzyła historię Abartha, nie może wyrazić tego, co Założyciel realizował w praktyce, projektując samochody o ponadprzeciętnych osiągach.

Carlo i Anneliese Abarth poznali się na początku lat 60. XX wieku, a w ich związku życie zawodowe i osobiste stale się przeplatało, tworząc doskonałą harmonię. Byli zawsze obok siebie, podczas każdej ważnej okazji, a Anneliese uczestniczyła i zawsze była emocjonalnie związana z każdym testem czy wyścigiem. Poza tym, była ulubioną fotomodelką Carlo Abartha i ikoną stylu dla Jego kreacji.

Dzisiaj legenda Abartha nadal żyje w sercach wszystkich miłośników tej marki, dzięki gamie, która wyraża bezkompromisowego sportowego ducha marki i stały postęp techniczny, o czym świadczą na przykład najnowsze modele 595 Yamaha Factory Racing i 695 Biposto Record. Ten pierwszy jest wyrazem hołdu dla prestiżowej współpracy pomiędzy marką z logo Skorpiona, a zespołem Movistar Yamaha. Będący od zawsze synonimemracing w branży motoryzacyjnej, w dwóch kolejnych latach 2015 i 2016 Abarth jest i będzie oficjalnym sponsorem i oficjalnym dostawcą samochodów dla zespołu biorącego udział w Motocyklowych Mistrzostwach Świata (FIM) MotoGP i do tej pory zdobył dwa z trzech tytułów Mistrzostw Świata.
Abarth 695 biposto Record jest wersją stworzoną dla uczczenia 50. rocznicy ustanowienia przez Carlo Abartha w 1965 roku a torze Monza rekordu przyspieszenia samochodem klasy G. Samochód wyróżnia się ekskluzywnym kolorem Giallo Modena (żółty) ozdobionym tytanowymi wykończeniami „Tar Cold Grey" i znaczkiem „695 Record" na bokach. Osiągi zapewniane są przez samoblokujący mechanizm różnicowy zestawiony po raz pierwszy z manualną, pięciostopniową skrzynią biegów. Jest do doskonałe połączenie osiągów, rzemiosła i dbałości o detale, tak samo jak ciągłe działania Anneliesy Abarth w promowaniu marki, wzbudza entuzjazm wszystkich fanów i utrzymuje żywą pamięć o Założycielu marki Abarth.

Podobne artykuły

Aktualności
Abarth świętuje zwycięstwo Yamahy w klasyfikacji konstruktorów MotoGP
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.