x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Premiera nowego pick-upa Fullback marki Fiat Professional

12.11.2015, 20:07 przez Paulina

W dniach od 10 do 14 listopada br., Fiat Chrysler Automobiles bierze udział w prestiżowym Salonie Samochodowym „Dubai International Motor Show 2015", największej branżowej imprezie organizowanej w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

FCA może poszczycić się bardzo zróżnicowanym portfolio marek zawierającym jedne z najsłynniejszych modeli na świecie: Chrysler 300, Jeep Wrangler, Dodge Charger, samochody Ram Trucks, czy ikonę: Fiata 500.

FCA wybrał również „Dubai International Motor Show 2015" na miejsce światowej premiery modelu Fullback, nowego pick-upa marki Fiat Professional o ładowności aż do 1 tony oraz do zaprezentowania po raz pierwszy w tym regionie świata najnowszego kompaktowego sedana: Fiata Tipo. Na wystawie można podziwiać równieżnowego Fiata 500, dzięki któremu marka jest gotowa „stawiać czoła" nowym wyzwaniom na rynku, nie zapominając o swoich korzeniach, oraz 500X, nowego crossovera Fiata produkowanego we Włoszech a sprzedawanego w ponad 100 krajach.

Z okazji „Dubai International Motor Show 2015", na stoisku 10 w hali 1, oprócz nowego Chryslera 200 i Ram Rebel, zostaną zaprezentowane: Abarth 595 Competizione o niezwykłych osiągach oraz najnowsze modele Dodge i SRT, w tym legendarny  Viper V10 o pojemności 8,4 litra, 300 SRT, Charger o mocy 707 KM oraz Challenger Hellcat. Między innymi, z wizją ciągłej globalnej ekspansji Abartha, marka debiutuje w Dubaju, w oczekiwaniu na oficjalne uruchomienie sprzedaży w tym regionie.

Podczas tego ważnego Salonu Samochodowego na Bliskim Wschodzie debiutuje w tym regionie nowy Jeep® Renegade, kompaktowy SUV o wyjątkowych właściwościach terenowych w swojej kategorii. Renegade to najnowszy model z rodziny Jeep, marki odniesienia dla samochodów 4x4, która w przyszłym roku będzie świętowała swoje 75. urodziny. Obok trzech niesamowitych samochodów pokazowych przygotowanych przez markę Mopar: Jeepy Cherokee KrawLer, Wrangler Sahara Sun Runner i Wrangler Dark Side, publiczność będzie mogła podziwiać również inne modele z gamy Jeepa: od Grand Cherokee, najczęściej nagradzanego SUV-a w historii, po ikonę: Wranglera, aż do Cherokee, który łączy legendarne zdolności terenowe marki Jeep z awangardowym designem.

Na stoisku SS205, w hali 2 „Sheikh Saeed", Alfa Romeo zaprezentuje nowy model, który łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w jednym z najjaśniejszych przykładów doskonałości motoryzacyjnej marki: niezwykłą Alfę Romeo Giulia Quadrifoglio o mocy 510 KM, inspirowaną technologią Ferrari, która zapisuje nowe karty w historii marki, umiejącej zawsze zaskakiwać swoich Klientów. Po raz pierwszy, nowa Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio zostaje zaprezentowana światowej publiczności poza Europą.

Na Targach będą również modele Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio, Alfa Romeo 4C i, po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie, nowa Alfa Romeo 4C Spider, której konstrukcja z otwartym dachem i silnik umieszczony w pozycji centralnej nawiązują do ponad stuletniej tradycji włoskiego rewolucyjnego, a jednocześnie funkcjonalnego designu. Na stoisku Alfy Romeo, publiczność będzie mogła podziwiać także inną gwiazdę: fascynujący samochód pokazowy 4C Coupé, będący rezultatem współpracy marki Alfa Romeo i Garage Italia Customs z Mediolanu, firmy założonej i kierowanej przez Lapo Elkanna.

Podczas „Dubai International Motor Show 2015" również Mopar prezentuje kilka zindywidualizowanych modeli, m. in. Chryslera 200, Dodge'a Charger R/T, Dodge'a Challenger Hellcat, Fiata 500X, Fiata Professional Fullback, którego światowa premiera odbywa się właśnie w Dubaju oraz Rama Rebel, a także specjalne trio odpowiednio wyposażonych w wybrane akcesoria samochodów pokazowych Jeep. Podczas Salonu Samochodowego w Dubaju można będzie zakupić gadżety i odzież, prezentowane w prawdziwym oficjalnym Mopar Store.

Podobne artykuły

Aktualności
Znamy nazwę nowego sedana Fiata!
brak komentarzy
Aktualności
Wszystko co chcesz wiedzieć o nowym Mitsubishi L200 [Video]
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.