x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ostatnia szansa wygrania wyjazdu na Dakar

12.11.2015, 20:16 przez Paulina

Tylko do poniedziałku, 16 listopada trwa konkurs MINI Jesienne Wybory, w którym każdy, kto kupi dowolny model MINI ma szansę wygrania wyjazdu do Argentyny dla 2 osób, w trakcie odbywającego się rajdu Dakar 2016.

W Rajdzie Dakar, już po raz piąty startować będzie jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, ambasador MINI i kierowca Orlen Team Adam Małysz. Jako członek X-Raid Team, Adam Małysz wystartuje w specjalnie przygotowanym MINI ALL4 RACING, które jest obecnie jednym z najlepszych samochodów rajdowych, a prowadzący go kierowcy święcą triumfy w Rajdzie Dakar nieprzerwanie od 2012 roku.

Proste zasady i atrakcyjna wygrana

Aby wziąć udział w konkursie, oprócz zakupu dowolnego modelu MINI u dealerów marki w Polsce, należy wejść na stronę www.mini.com.pl/konkurszmalyszem i odpowiedzieć na proste pytanie: „Jak powinien nazywać się kolejny model MINI i czym powinien się wyróżniać?”

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, jury wybierze najciekawszą, a jej autora nagrodzi 9-cio dniową wycieczką dla dwóch osób na Rajd Dakar – najsłynniejszy, jeden z najdłuższych i najtrudniejszych rajdów świata, gdzie wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł kibicować Adamowi Małyszowi i innym kierowcom jadącym rajdowym MINI.

Konkursem objęte są wszystkie modele MINI, w tym najnowszy MINI Clubman, którego polska premiera odbyła się 17 października. Nowy model Clubmana definiuje na nowo tożsamość MINI. Samochód znacznie urósł w stosunku do swojego poprzednika, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększyła się jego funkcjonalność. To także zasługa pełnowymiarowych tylnych drzwi i dużego jak na tą klasę 360 litrowego bagażnika. Cechą charakterystyczną Clubmana pozostała symetrycznie dzielona tylna klapa.

Podobne artykuły

Aktualności
Marka MINI zdominowała Dakar 2015
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.