x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ostatnia szansa wygrania wyjazdu na Dakar

12.11.2015, 20:16 przez Paulina

Tylko do poniedziałku, 16 listopada trwa konkurs MINI Jesienne Wybory, w którym każdy, kto kupi dowolny model MINI ma szansę wygrania wyjazdu do Argentyny dla 2 osób, w trakcie odbywającego się rajdu Dakar 2016.

W Rajdzie Dakar, już po raz piąty startować będzie jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, ambasador MINI i kierowca Orlen Team Adam Małysz. Jako członek X-Raid Team, Adam Małysz wystartuje w specjalnie przygotowanym MINI ALL4 RACING, które jest obecnie jednym z najlepszych samochodów rajdowych, a prowadzący go kierowcy święcą triumfy w Rajdzie Dakar nieprzerwanie od 2012 roku.

Proste zasady i atrakcyjna wygrana

Aby wziąć udział w konkursie, oprócz zakupu dowolnego modelu MINI u dealerów marki w Polsce, należy wejść na stronę www.mini.com.pl/konkurszmalyszem i odpowiedzieć na proste pytanie: „Jak powinien nazywać się kolejny model MINI i czym powinien się wyróżniać?”

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, jury wybierze najciekawszą, a jej autora nagrodzi 9-cio dniową wycieczką dla dwóch osób na Rajd Dakar – najsłynniejszy, jeden z najdłuższych i najtrudniejszych rajdów świata, gdzie wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł kibicować Adamowi Małyszowi i innym kierowcom jadącym rajdowym MINI.

Konkursem objęte są wszystkie modele MINI, w tym najnowszy MINI Clubman, którego polska premiera odbyła się 17 października. Nowy model Clubmana definiuje na nowo tożsamość MINI. Samochód znacznie urósł w stosunku do swojego poprzednika, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększyła się jego funkcjonalność. To także zasługa pełnowymiarowych tylnych drzwi i dużego jak na tą klasę 360 litrowego bagażnika. Cechą charakterystyczną Clubmana pozostała symetrycznie dzielona tylna klapa.

Podobne artykuły

Aktualności
Marka MINI zdominowała Dakar 2015
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.