x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Odkryj Renault Talisman - znamy już ceny!

19.11.2015, 20:25 przez Paulina

Po prezentacji wnętrza i stylistyki nadwozia w Chantilly i na salonie frankfurckim Renault TALISMAN zaprasza do odkrycia niezwykłych doznań i nowego komfortu jazdy.

Renault TALISMAN to połączenie:

- wszechogarniającej przyjemności prowadzenia samochodu – technologia MULTI-SENSE umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy. TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4CONTROL i układ Electronic Damper Control (elektronicznie regulowana siła tłumienia amortyzatorów). Charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze łączącym zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy;

- benzynowych i wysokoprężnych silników łączących przyjemność prowadzenia ze sprawnością energetyczną, a ich średnie zużycie paliwa i emisja CO2 zaczynają się od 3,6 l/100 km i 95 g/km;

- smukłej sylwetki kryjącej w sobie obszerne i komfortowe wnętrze oraz bagażnik o pojemności 608 dm3 (VDA);

- komfortowych i obszernych przednich siedzeń oferujących staranne wykończenie i najbogatszy zestaw funkcji w tej klasie, m.in. funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji.

- innowacyjnych technologii, które ułatwiają życie: R-LINK 2 z ekranem dotykowym 7 cali lub 8,7 cala i dostępem do mobilnych usług, nagłośnienie BOSE® Surround Sound System, kolorowy wyświetlacz Head-Up, zespół wskaźników z 7-calowym kolorowym wyświetlaczem TFT, pełen wachlarz systemów wspomagających prowadzenie i system Easy Park Assist.

W Polsce Talisman pojawi się w salonach w styczniu 2016 roku. Ceny zaczynają się już od 92 900 zł dla wersji LIFE z silnikiem wysokoprężnym Energy dCi 110. Zamówienia można składać od grudnia br.

Podobne artykuły

Premiery
TALISMAN GRANDTOUR: nowe, duże kombi Renault
brak komentarzy
Premiery
TALISMAN – sedan Renault w segmencie D
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.